Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 mini több évre?

Iphone 12 mini több évre?

Figyelt kérdés
Legalább 4 évre akarom vásárolni viszont félek, hogy az üzemidejével ugyanaz lesz mint a 6s-ével. Amikor anno ios11-el megvettem elég jó volt, ios13-al már akksi csere után is kritikán aluli üzemideje volt. Elég gyanús nekem hogy a 12mini is ez lesz 1-2 rendszer frissítés után, én meg nem töltővel akarok wc-re is járni ha már ennyit fizetek egy telefonért.

2021. júl. 21. 04:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél power bankot.
2021. júl. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Morzsi007 ***** válasza:
Normál használat mellett a 12 Mini nem rossz üzemidőben. Napi 2-3 óra képernyőidővel 1,5 napot minimum kibír. 3 évente azért aksicsere nem árt, mert elhasználódik. A legújabb processzorral nem lehet ilyen probléma, hogy zabálja az aksit 2 év után. Inkább 4 év után érezhető, szoftverfrissítés után.
2021. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sokkal jobban vannak optimalizálva a telefonok mint a 6s idejében, igazából már kezd felesleges lenni egy átlag felhasználónak egy telefon teljesítménye :D Amúgy az iphoneoknál 80% alatt szokták ajánlani az akksi cserét amit ha odafigyelsz nagyon sok idő elérni. Próbáld meg a telefonod 20 és 80% között tartani és havi 1x hagyd hogy teljesen lemerüljön és feltöltsön.
2021. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én a mobilnetről akarok közösségi médiázni, danmemo-zni, afk arena-zni meg néha yt-zni.

20% alá sosem hagyom merülni a telóm, de 100-ig mindig feltöltöm, mert kell az a 20%

2021. júl. 21. 14:22
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:
100%-ig töltheted is, így tudod kihasználni jobban az aksit. Kevesebb ciklusszámot érsz el ugyanannyi idő alatt. Én sokszor 10% alá is engedem, ha nem nyomkodom sokat akkor órákat bír még. Ez a 80-20%-os használat nem valami hatékony. Az aksi 60%-át használod, aztán töltöd, ellenben pl a 100-10%-os, ahol 90% töltöttséggel gazdálkodsz.
2021. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!