Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért lehet eladni most...

Mennyiért lehet eladni most egy iPhone SE 2020-as telefont? Mennyi most a reális ára?

Figyelt kérdés
Fehér színű 64gb-os, karc, kopás és sérülésmentes, kártya független, közvetlenül a londoni Apple Store-ból vásároltam, számlával és minden tartozékával adnám. akkumulátor 99%-os, októberig garanciális a készülékem. Szerintetek mennyi lehet a reális eladási ára?

2021. júl. 25. 08:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%
Aha, azért vitték el 118ért, mert nem ér többet 70-nél, ugye?
2021. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
59%
ki?
2021. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Morzsi007 ***** válasza:
82%
Akik 60-70 000-et mondtak, nincsenek tisztában a dolgokkal. Hogy használt meg a az új ár felét éri csak, az pont nem az apple cuccokra jellemző, mivel legjobban tartják az árukat, főleg a mobilok.
2021. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
53%

Ezek a 60 meg 70 ezres ajanlok nagyon buta emberek. Meg a szamolozseni, aztan egy elsofoku matek egyenlet kifig rajta.


Keson olvastam a hirdetest, de mar a cim olvasasa kozben tudtam, hogy 100-130 kozott mennek. Eten meg volt gari is, szoval a masodik felebe esett.

2021. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
*kifog
2021. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
53%

Elvből ide a Gyakorikérdésekre nem szabad Apple-ős kérdést kitenni.

Annyira nagy gyűlölet van a márka iránt hogy az felfoghatatlan, ezért kár is beléjük állni.

De volt egy Sony kérdés ahol hasonló ment.

Erre nem lehet mit mondani, de itt a GYK közössége eleve nem felel meg egy techfórumnak. Az hogy most én techfórumok helyett itt a GYK-n osztom az észt az nem releváns, vannak itt még páran de abból van a kevesebb...

2021. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%
a pontrendszer meg pár önjelölt "zseni" miatt ilyen ez a kategória sajnos, lehet nekem is át kéne migrálnom a mobilaréna topikokba 😃
2021. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
73%

Ott sem jobb a színvonal sajnos.

Tele trollokkal, mind kettőn jelen vagyok de ott is ami történik sokszor semmivel nem jobb mint ami itt, sőt...

Mondjuk tény hogy ha konkrét telefon topikjába megy az ember és körbekérdez biztosan kap normális választ és normális személyek vannak de a hírek alatt elszabadul a pokol + a tesztek alatt lévő első 500-1000 komment kuka...

2021. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!