Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon lassan tölti le a...

Nagyon lassan tölti le a Google Play áruház az alkalmazásokat. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

1 hónapja vettem meg a telefonomat ( mert az előző egy túra során elázott)( nem én vettem az egészből 60 ezret fizettem mielőtt valaki írná)

És pár hete órákig tölt le egy alkalmazást úgy hogy egy darab játék nincs a telefonomon mert már nem abban a korban vagyok



2021. júl. 26. 19:45
 1/5 Zzzoli ***** válasza:
82%
Milyen telefon, milyen szolgáltató, milyen internetet használsz? Ez lett volna a lényeg, nem az hogy mennyit fizettél! :-)
2021. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Xiaomi 9

Telenor

2021. júl. 27. 12:03
 3/5 Zzzoli ***** válasza:

Úgy látom nem vagy könnyű eset :-)

Olyan mint Xiaomi 9 nincs,

Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi 9 lite, Xiaomi Mi9 SE, Mi9 Pro, vagy esetleg Mi9 T, ezek vannak :-)

Aztán ott vannak még a Redmik is:-)

Lakóhelyeden a telenornak jó a lefedettsége? Esetleg rossz?

Nem fogyott el netalán a felhasználható adatmennyiséged és visszaállt 2G-re?

Milyen csomag pontosan a telenoronál? Feltöltős, előfizetéses?

2021. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Xiaomi Mi 9

Jó a védettség

Nem

Feltöltős

2021. júl. 28. 12:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Lefedettség*
2021. júl. 28. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!