Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi van a telefonommal?

Mi van a telefonommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nokia 5.1 telefont használok már tavaly április óta. A használat első hónapjaiban még jól működött utána viszont elkezdett lassulni. Ez nem még nem is annyira zavart mármint tűrhető volt.

Ezután most mályusban kaptam egy üzenetet a volt tanáromtól ami tartalmazott egy linket és egy feliratot: “úgy néz ki mint te” rögtön megnyitottam mert érdekelt. De csak egy YouTube videó volt amiben egy lövöldözős játékkal játszott valaki. Ezután írt a volt tanárom hogy vírus…hát késő volt már. Az üzenet rögtön elküldődött minden embernek akivel beszéltem messengeren. Ezután kb. 10-20 perc múlva letiltotta a Facebook a fiókomat mert feltörtek. Azóta iszonyatosan lassú a telefonom,forrósodik,és nagyon gyorsan le is merül. Azóta már 3 Facebookomat törték fel..többször próbálkoztam a gyári beállítások visszaállításával de semmi…..(ezek után is feltörték a Facebook fiókomat) tanácstalan vagyok…használok vírusírtót de nem talál vírust rajta. Nem javul semmi sem,egyre lassúbb és egyre jobban akadozik…ma pedig a Google alkalmazásban böngésztem zenéket és hirtelen felugrott egy ablak ami nagyjából ezt közölte velem: “ Az ön Nokia 5.1 telefonja 65%-ig vírusos. Kattintson ide a segítségért. Ha nem teszi a helyzete rosszabbodni fog. Már most is súlyos a probléma. Ne hagyja el a weboldalt.” Nem kattintottam rá,bezártam az ablakot. Az oldal neve kusza,össze-vissza betűkből állt…mit tegyek? Meg lehet menteni a telefonomat?



2021. júl. 28. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom fiam. Remélem szórakozol.


Hallottam már hasonló esetekről sztorit, de hogy valóban létezik ilyen.


Semmit :D


Én javaslom, hogy kerüld ezt a digitális világot, mert nagyon nem neked való.


Ne nyitogass meg felelőtlenül hülyeségeket. És ne legyél hiszékeny.


Mivel májusban születtem kicsit sértő, hogy mályusnak írtad :(

2021. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem fordult a fejedben, hogy olyasvalaki segítségét kérd, aki látott már közelről mobiltelefont?
2021. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha nem segít rajta a gyári visszaállítás, akkor azon már csak a teljes rendszerújratelepítés fog segíteni.

Amit nem javaslok, hogy te végezz el, mert kicsit macerás.

Inkább vidd el egy szervízbe, vagy egy olyan ismerőshöz, aki ért hozzá!

2021. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!