Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bedugtam a telefonomat a...

Bedugtam a telefonomat a laptopba, azóta egyik sem akar bekapcsolni?

Figyelt kérdés

Bedugtam a telefont fájlmásolás céljából, de mikor bedugtam, mindkettőn elmegy a kép.

A telefont ha be akarom kapcsolni, csak egy fehér kép jön be, még a logóját sem látom, a laptop pedig csak a HP logóig jut el, aztán kikapcsol. Mit lehet tenni, hogy működjenek?


2021. júl. 28. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Húzd ki a laptopból a telefont, indítsd újra mindkettőt, külön.
2021. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kihúzva sem indul

Az volt az első, hogy kihúztam

A laptop típusa HP Compaq 6710b, a telefon pedig Oneplus 8T

2021. júl. 28. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Próbáld meg kényszerített újraindítással újraindítani a laptopot.

Tartsd nyomva a bekapcsoló gombot olyan 10-15 másodpercig, amíg a gép ki nem kapcsol.

2021. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Szia!

Sajnos ez sem segít :-/

2021. júl. 28. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami nagyon durva hardware hiba volt valamelyik oldalon, ami kilőtte mind a két készüléket.


Sajnos ez szervíz lesz.

2021. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Durva. Nekem az asztali PC csinálta ezt, hogy usb-re duva valamit újraindult vagy lefagyott, nálam az usb csatlakozóval volt gond, szerencsére nem ment tönkre emiatt.
2021. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy vezeték nélküli fülhallgató adaptere csinálta ezt (az mondjuk nem usb-csatlakozós volt), fülhallgató kuka, a gépet gatyába tudták rázni.
2021. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!