Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonszámok tárolása valahog...

Telefonszámok tárolása valahogy másképp ?

Figyelt kérdés
Van 50 barátom, ismerősöm. Mikor őket hívom, csak ők szerepeljenek a telefon címlistájában. Viszont van 2000 ügyfelem akik adatait meg csak akkor szeretném látni, ha éppen hívnak. Lehetséges ez ?
2021. júl. 31. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Készíts nekik egy külön csoportot.
2021. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, csoportokat kell létrehozni.

elnezeved őket ügyfélnek, haveroknak, stb. és csak azt nyitod meg amelyiket szeretnéd.

2021. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na ez eddig még nem jutott eszembe. De ha jól sejtem amikor hívni akarok, akkor nem a telefon ikonra kell a főoldalon rányomnom, hanem a névjegyekre és onnét egy almenübe menni ahol kiválasztom a csoportot és azon belül a konkrét személyt, ekkor megjelenik a telefonszáma és már hívhatom is. Kissé megbonyolítja a telefonálást. Persze használható lenne, ha a telefon ikon alatt csak a "személyes ismerősök" csoport tagjai szerepelnének, de ezt nem lehet megcsinálni.
2021. júl. 31. 11:39
 4/10 anonim ***** válasza:
milyen telefonról van szó?
2021. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nem tudom,milyen telefonod van,de én nem keverném össze a családot/barátokat az ügyfelekkel.

Két sim kártya is megoldás lehet,vagy két telefon,ha másra nem kell, csak telefonálni,elég olcsók is vannak már okostelefonok között is.

Az ügyfeles telefont munka után kikapcsolod.

2021. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Megkérdezi, hogy a telefonomra szeretném menteni a csoportot, vagy a Google fiókba?


A fiókot jobbnak tartanám, mert telefonhiba esetén sem vesznek el a számok. A Google fiókban tároltakat tárolja a telefonon is a gyors elérés érdekében ?

2021. júl. 31. 11:44
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez egy Androidos Navon Infinity telefon. Az nem probléma ha azonos telefonon van mindenki. Kikapcsolni nem szoktam a telefont, mivel van, hogy este 8-kor kell valakinek valami. csak lebattyogok a műhelybe és egy 1 órás munkát még megcsinálok. Van olyan ügyfél, aki gondolkodás nélkül az átlag 7000 Ft-os óradíj helyett ilyenkor kifizet 80-ezret, mert mennie kell éjszaka a gépsornak.
2021. júl. 31. 11:55
 8/10 A kérdező kommentje:
Rájöttem közben, hogy mi a megoldás. Attól függetlenül, hogy más csoportba kerülnek, az ügyfelek neveit zzz-vel kezdem, ekkor az abc lista szerint hátulra rakja őket.
2021. júl. 31. 12:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell zzz hozzá, ha csak az ügyfeleket teszed csoportba.
2021. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, de ha a névjegyek közt turkálok, akkor nagyon mélyre kell menni a menürendszerben , mire a csoportból ki tudom választani, ha viszont zzz-t teszek, akkor csak a telefon ikonra kell kattintani, azaz egy nyomás és már a listánál vagyok.
2021. júl. 31. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!