Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jegyzettömb "megkergült" vagy...

Jegyzettömb "megkergült" vagy semmi baj nem történhet?

Figyelt kérdés

Áthelyeztem a jegyzeteim a felhő segítségével de felmerült egy hiba vagy csak rendellenesség. Az érdekelne javítható-e:


Majdnem minden jegyzetben van képfájl így a listában(lista rendezésben vannak) minden szöveg mellett van egy kisebb verzió arról a képfájlról ami a legelső benne.


DE ha megnyitok egy mappát a benne lévő listában össze vissza vannak a képfájlok. Úgy értem hogy olyan kép van a jegyzet-szöveg mellett ami egy másiké és a kavarodás random.


Viszont ha keresőben keresek rá egy jegyzetre vagy a zavaros listában megnyitom 100%-ban úgy vannak meg mint a régi mobilon(full hibátlan).


Esetleg felhő vagy rendezés hiba?

Károsíthatja ez a jegyzeteim?

Javítható?

Vagy esetleg semmi baj sincs csak túl sok a fájl a mappában és amikor belépek a mappába hirtelen nem tudja melyik kép melyikben van és keveri?



2021. aug. 1. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen nem tudja melyik kép van hol. Ne keltsük még életre a képeket. Rendezési hiba.

Lehet a mappád időrend szerint rendez a felhő pedig név szerint.


Ha lehet a felhő nézet elrendezésében állítani állítsd név szerinti elrendezésre, márha, ha az azonos csoportosítási megkülönböztető elnevezést kaptak a fájl párok.

2021. aug. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szval csak ezt kell tennem és a jegyzetek semmiképp nem károsodhatnak mégha nem is sikerül.

Köszönöm!

2021. aug. 1. 15:38
 3/3 A kérdező kommentje:

Rácsnézetbe állítottam a rendezést és minden kép ott van ahol kell lennie a mappában!

Viszont a felhő nézet elrendezést nem találom hol kell.

2021. aug. 1. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!