Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen kisméretű okostelefonok...

Milyen kisméretű okostelefonokat lehet venni?

Figyelt kérdés
Olyan okostelefont keresek, ami jó teljesítményű, ki jelzője szép, korszerű... Tehát technikailag nem kompromisszum... Viszont legyen kis méretű, hogy zsebbe könnyen elférjen, mint pl egy iPhone 4 volt... Van egyáltalán ilyen kategória most a piacon? Mert vagy akkora egy telefon mint egy palacsintasütő, vagy 5 éves technikai lemaradású munkás telefon...
2021. aug. 2. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi telefonnak ott van az iPhone 12 mini, esetleg az SE 2020, az se olyan nagy, ha pedig valami olcsóbb kell, és nem fontos, hogy a legújabb legyen akkor talán még szóba jöhet az iPhone 8 is, akár 7 is, de azt már megvenni annyira nem ajánlom. Nem tudom, hogy más gyártónak milyen kisebb telefonjai vannak, azokban sajnos nem tudok segíteni.
2021. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Android fronton nincs ilyen, a többit leírta az előző kolléga.
2021. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem android fronton azért beugrott a Sony Xperia 5 ( "I" ,II, III)

Persze eléggé elfeledett már a Sony és nincs nagyon jelen a piacon, viszont szerintem ez egy nagyon jó telefon.


Eléggé hosszúkás, de mindent összevetve kompaktnak mondható


Itt egy weboldal ahol összehasonlíthatod az iphone 12 minivel a méretét (vagy bármit bármivel ha beírod a telefonokat)


Régebbi Sonyk is kompaktnak mondhatóak mai szemmel (XZ2/XZ2 compact(!), Xz3)


[link]



Remélem segítettem

2021. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a jó, ha nagyobb a telefon, kényelmesebb úgy használni.
2021. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Kényelmesebb használni, ha nagy kijelző van, és nézel valamit vagy éppen írsz. De a nap hosszabb részében nem használod, és akkor jobb a kis méret, legalábbis nekem, egy kéz elég hozzá, nem zavar a zsebembe. Az bènàn nèz ki, mikor a telefon fele kilóg a zsebből. Napi 6 órát nyomkodnán, akkor én is nagyobb mobilt választottam volna.
2021. aug. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen kéne, de sajnos nincs. Samsung S10e volt régebben, meg Galaxy Alpha (azt hiszem ez volt a neve) de megszűntek utód nélkül. Úgy néz ki, mi vagyunk a kisebbség.
2021. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Új telefonok érdekelnek csak, azt nem írtam, bocsi.
2021. aug. 3. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!