Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja azt a telefonom...

Miért csinálja azt a telefonom hogyha valaki hív nem jön el hozzám a hívás csak utólag kapok egy sms értesítőt hogy volt egy nem fogadott hívásom?

Figyelt kérdés
Egy dual SIM es a52 készülékről lenne szó most meg cseréltem a két SIM kártyát és a probléma most jelenleg nem áll fenn mert tudnak mind a két kártyáról hívni csak nem tudom hogy ez újra előjön e... Valamint nem látom mindig fenn a VoLTe feliratot sem mind a 2 térerő mellett... Egyébként a telefon nem régi körülbelül két hetes
2021. aug. 4. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én készülékemben az egyik kártya fizikai SIM, míg a másik eSIM. Mivel a készülék egy modemmel rendelkezik, így nálam akkor jelentkezik az alábbi probléma, ha beszélek az egyik kártyán, de a másikon keresnek. Nem lehet, hogy nálad is ez fordul elő?


Ha éppen nem beszélsz, akkor értelemszerűen mindkét kártyának elérhetőnek/nem elérhetőnek kellene lennie. Kivétel persze, ha mondjuk a kártyához tartozó szolgáltatónak ott nincs lefedettsége.

2021. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dual standby a készülék.

Amit a kedves kérdező szeretne, az pedig a dual active.

Ha azt szeretnéd hogy ne kapj hívásértesítő sms-t az elmulasztott hívások után, kapcsold ki a szolgáltatást, és nem kapsz sms-t.


[link]

2021. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megzavarodik a két kártyától a telefon, és ezek szerint nem történt megoldás azóta sem ennél az A5.. szériánál. Nekem A50 van, és az is ugyanezt csinálta. Ki sem csörgött, csak kaptam az SMS-t, hogy anyám 16X hívott. Lehet, hogy most jó neked is, de a hiba teljesen váratlanul jött elő mindig, kártyát meg én is cserélgettem.
2021. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" Nekem A50 van, és az is ugyanezt csinálta."


Az is DSDS, azaz Dual Sim, Dual Standby

Ezen abszolút semmi csodálkoznivaló nincs. Így működik.

2021. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az is DSDS, azaz Dual Sim, Dual Standby


Ezen abszolút semmi csodálkoznivaló nincs. Így működik.


Kifejtenéd! Ugyanis hetekig jó volt, mindkét kártyát lehetett hívni, és hívásindításkor megkérdezte melyiket akarom használni, aztán teljesen váratlanul hívás helyett SMS jött.

2021. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem akkor jeletkezik ha valakivel épp beszélek hanem teljesen random módon ugy hogy levan téve a teló
2021. aug. 7. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!