Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a biztonságos...

Hogyan tudom a biztonságos mappámat elrejteni, hogy ne vegye észre anyám?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és nem rég kaptam egy új telefont. Nyitottam benne egy biztonságos mappát. Az a baj, hogy attól félek az őseim rá jönnek erre, aztán követelik, hogy mutassam meg, hogy mi van benne. Hogyan tudnám elrejteni, hogy ne vegyék észre? Milyen nevet adjak a mappának? (Légyszíves az álcázó cuccokat privátban írjátok!) Előre is köszönöm a válaszokat!

#telefon #anya #szülő #titok #biztonságosmappa #disznórántottasültburgonyával#
2021. aug. 5. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen márkájú a telefonod? Nekem Xiaomi van, ha netán neked is, akkor tudom hogy kell elrejteni, a mappákat benne, ha gondolod privátba leírom.

Biztos lehet más márkánál is elrejteni jegyzeteket, de sajnos nekem más telefonmarkaval nincs tapasztalatim

2021. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Huawei, Samsung, Xiaomi telefonoknál van ilyen lehetőség.

Állnévnek teljesen mindegy mit adsz, viszont az elejére tegyél egy pontot, így a telefon elrejti. Ha látni akarod, akkor a fájlkezelő beállításaiban be kell kapcsolni a rejtett fájlok megjelenítését.

2021. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Tegyél kódot a telefonra, így be se tudnak majd lépni, nemhogy mappákat keresgélni
2021. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis szüleid vannak mondhatom.
2021. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!