Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy a fenébe szállt el így a...

Hogy a fenébe szállt el így a telefonok ára?

Figyelt kérdés

Huawei p30 pro-m fele annyiba került 3 4 éve, mint most a p40 pro. Mi történt?


Ja amúgy tudja valaki, hogy lehet beállítani, hogy androidon a youtubeon ha nézek videókat, automatikusan maximum minőségben játsza le a videót, és ne kelljen 480pről átállítani minden videót?


2021. aug. 5. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Minden drágul sajnos, nem csak a telefon. Gondolom a telefonok ára azért ugrott ekkorát, mert azt nem veszünk minden nap.


A második kérdésre a válasz engem is érdekelne, mert idegesító, hogy minden videonal állítgatni kell, hogy ne rossz minőségű legyen a kép minőség.

Pedig a netem tökéletes, meg is automatikusan a max amire áll az 480..

2021. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Megjegyzi a youtube. A 480p valószínűleg a gyenge internetelérés miatt automatikusan opcionális felbontást keres amely nem fogja zavarni a felhasználói élményt. (Nem kezd sokáig töltögetni)


Köszönd a vírusnak és a kapitalizmusnak. Az apple az egyik piac diktáló óriás cég amikor úgy dönt, hogy az új telefonjáért többet kér, hogy pótolja a bevétel kiesést. A többi cég is követi az növekedésben, hogy év végén papíron az összesítésben ne maradjanak el a többiektől.


Majmolják egymást

2021. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

1000 gigás nem leterhelt netnél is ezt csinálja.. 🤔

Szerintem az nem gyenge

2021. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
37%
Infláció a neve. A beállítással sajna nem tudok segíteni.
2021. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Gyártól tolják felfelé az árakat.

Magyar árak helyett nézd meg Európában mennyiért van. Az mérvadóbb.


Jön egy gyár aztán olcsón berobban majd elkezdik emelgetni az áraikat mert annyit akarnak keresni mint a nagyok.

Huawei is ezt csinálta/csinálja.

Xiaomi is ezzel próbálkozik de ott az aló és közép kategóriás telefonokból fogy nagyon sok 1000USD körüli és feletti telefonjaikból nem fogy sok. OnePlus is ezt csinálja. Hoztak megfizethető flegship killereket. Ma már nincs ilyen telefonjuk csak flagship, annak megfelelő árban.

Összessel ugyan ez lesz, Realme, Oppo mitutom én még mik vannak.


Világ garanciás telefont kell venni külföldről.

2021. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként pl a p40 pro mit tud a p30 prohoz képest, hogy ennyivel drágább?
2021. aug. 5. 16:19
 7/16 anonim ***** válasza:
Az infláción felül ott van még az is, hogy az emberek egyre ritkábban cserélik le a mobiljukat, eleve mert már elég drága, meg a telefongyártók sem hoztak elő az utóbbi időben semmi olyant ami miatt rohannánk a boltba megvenni a legújabb készüléket. Sajna a profitorientált világban pedig meg kell lenni a részvényesek jutalékának, így az árameléssekkel kompenzálják a kevesebb eladott mobilt.
2021. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szirty ***** válasza:

"1000 gigás nem leterhelt netnél is ezt csinálja.. "


Egy Terabites WiFi-d van? :-o

2021. aug. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom kinek van wifije. Én nem használok wifit, mobilnetem van, korlátlan.
2021. aug. 5. 17:13
 10/16 Szirty ***** válasza:
Én sem tudom. De egy Terabites net azon sincs.
2021. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!