Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy a fenébe szállt el így a...

Hogy a fenébe szállt el így a telefonok ára?

Figyelt kérdés

Huawei p30 pro-m fele annyiba került 3 4 éve, mint most a p40 pro. Mi történt?


Ja amúgy tudja valaki, hogy lehet beállítani, hogy androidon a youtubeon ha nézek videókat, automatikusan maximum minőségben játsza le a videót, és ne kelljen 480pről átállítani minden videót?


2021. aug. 5. 14:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És nem is írtam, hogy lenne egy terabites netem
2021. aug. 5. 18:30
 12/16 anonim ***** válasza:
62%

Van egy bizonyos világjárvány, ami komolyan rányomja most a bélyegét majdnem mindenre. Emellett az országunk gazdasága sem szárnyal, így a technikai eszközök terén egy jó 50%-os átlagos emelkedést lehetett tapasztalni az utóbbi másfél évben.


"Nem tudom kinek van wifije."

Majdnem mindenkinek.


"Én nem használok wifit, mobilnetem van, korlátlan."

Egészségedre.

2021. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12, itt elkezdtek valami egy terás wifiről beszélni, erre írtam hogy nem tudom ez kinek van
2021. aug. 5. 18:31
 14/16 anonim ***** válasza:
Elirtam bocsi, 1000mbit
2021. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Youtube alkalmazás, Beállítások/Videóminőség beállítások/Jobb képminőség (mobilhálózaton és wifi-n is). Ide elrejtették, a videónál csak az adott videóra vonatkozóan tudod állítani a felbontást, nem jegyzi meg, mint régebben.
2021. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sikerült közben megtalálni
2021. aug. 5. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!