Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone se 2020/iPhone 11/iPhon...

IPhone se 2020/iPhone 11/iPhone xr?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy melyik éri meg jobban? Ez lenne az első iPhone-om, és ezek jönnek szóba. Ti melyiket választanátok első iPhone-nak?

2021. aug. 5. 19:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ezek közül egyértelműen a 11 tudja a legtöbbet.
2021. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]

én a 11-et venném.

Ha kicsit kevesebbet akarsz költeni akkor XR.

Az SE 2, gen az iPhone 8 alkatrészeiből lett összerakva a 11 processzorával. Teljesítményben nem rossz, de a kijelző, kamera, stb minden már 3 évvel ezelőtti technika.

2021. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11 a legjobb
2021. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

egyértelműen a 11..


használtan vagy újonnan amúgy?

2021. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
iPhone 11, fél éve van meg és imádom
2021. aug. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A 11-et választottam. Az SE szóba se jöhet, ha megengedhetek magamnak egy jobb üzemidejű változatot is.
2021. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

11et nagyon összerakták. Kijelzője is kiváló minőségű, haverom 12esével hasonlítgattuk, és a feketén kívül nagy különbséget nem láttunk. Kamera dettó ugyan az. Üzemidő jobb. Nincs 5g, ami kb évek múlva fog valamit jelenteni.


egyedül az nem tetszik benne, hogy nehéz D:

2021. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én sem látom rossznak ezt az ips panelt. A kínai telómban ocsmány volt, ez ezerszer szebb. Direkt nem akartam oled kijelzőst venni, mert érzékeny a szemem, fáj a fejem a pwm miatt
2021. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, az eddigi válaszokat!

Az információk közül sajnos kihagytam, hogy gimnazista vagyok még csak, és ez a második nyaram, amit munkával töltök.

Az SE mellett a legnagyobb érvem az, hogy azt bőven egyes egyedül is meg tudom venni, és még tudok és félretenni a jövő rejtelmeire, ezelszemben ha a 11re adok ki, akkor az már nem mondató el annyira. Amire még kiváncsi vagyok, hogy megéri-e kifizetni azt a plusz x összeet (nem emlékszem mennyivel drágább pontosan, és nem akarok hülyeséget mondani) az iPhone 11re?

2021. aug. 6. 11:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri a plusz összeget. Az SE akksija gáz a 11-hez képest.
2021. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!