Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megférné venni iPhone Xs-t?

Megférné venni iPhone Xs-t?

Figyelt kérdés
Összetörtem a Galaxy S10-et. 230€ lenne a képernyő csere. Találtam használt Xs-t 390€-ért. Még vannak rá frissítések, nem lassul be? Legalább 4 évre szeretnék telefont venni. Az S10 másfél évers volt, nem volt semmi baja, még egy karcolás sem, de sikerült összetörnöm sajnos. Azon is gondolkodtam, hogy vennék egy másik S10-et 300€-ért használtan. Szóval mit gonbdoltok az Xs-ről?

2021. aug. 6. 18:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem, s10-et veszek, olcsóbb és màsfél év alatt eleget bizonyított, hogy nekem megfelel még legalàbb 3 évig... Csak szét ne törjem megint
2021. aug. 7. 08:39
 12/19 anonim ***** válasza:
68%
Kar. A Xs sokkal jobb.
2021. aug. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

Ne vegyél szar droidot.

iPhone sokkal jobb

2021. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Én megértem, hogy ti szeretitek az iphone-t, viszont próbáltatok már felsőkategóriás androidot? Ha nem, addig ne mondd, hogy szar. Nekem is voltak már rossz androidjaim, de az s10 felső kategória volt, mikor kiadták. Amire én használtam, arra tökéletesen elég. Közösségi oldalak, youtube, navigáció, spotify. Ezeket simán tudtam egysztterre használni minden gond nélkül. A kamera is elég jó nekem. Nekem még soha nem volt iOs-em, de tudom, hogy azzal sem lenne gond, és ugyan ezekre a dolgokra ugyan így meegfelelne. Azért választozttam az S10-et, mert épp meg vagyok szorulva, és az a 160€ sokat számít. (pl. mikor kezdődik a fősuli, fedezi 3 hónapom a kollégiumban...). Tervben van, hhogy majd kipróbálok egy iphone-t is, de még nem most.

Köszönöm a válaszaitokat. Szép napot!

2021. aug. 8. 13:42
 15/19 A kérdező kommentje:
u.i. találtam egyet használtan 230€-ért. Annyi mint egy képernyő cserre, ez naagyon jó deal xD.
2021. aug. 8. 13:44
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem van most is egy felső kategóriás, de azt mondom, hohx iPhone :D


230€-ért mondjuk tényleg jó, vedd meg mielőtt valaki elviszi

2021. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

nekem volt felsőkategóriás Samum közvetlen a megjelenés előtt.. 1 évet alig élt, aztán már a sim-et se ismerte fel, a kijelző is haldoklott, meg még egy rakás hiba jött elő, normál használat mellett.

lecseréltem iphone-ra, azóta boldog az életem, már kicsit több, mint 1 éve van meg, de hibátlan :)

2021. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
megjelenés előtt a fityfenét, hát most látom elírtam.. megjelenés után*
2021. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Samsung Galaxykat használok többedjére teljesen jók,soha nem volt semmi gondom velük.Iphone-om is volt már több,első osztályúak csak voltak zavaró dolgok ami miatt vissza váltogattam.

Nem dzsunka szar Androidokat kell venni és nincs semmi gond (Iphone ár kategóriájúakat).

2021. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!