Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket ajánlod a nyomógombos...

Melyiket ajánlod a nyomógombos telefonok közül és miért azt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 6. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos az a baj, hogy manapság már az összes nyomógombos telefon naggyából egy kategória.

Válassz egy Nokia készüléket, nyomógombos telefonokban ők voltak a nyerők annó, a régi szép időkben!

2021. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Összecsukhatót vegyél.
2021. aug. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az aksit nézd. Én azért vettem egy nyogombosat is, hogy legyen telefonom, ha netán lemerül a másik és nem tudok tölteni. Vészhelyzetre tökéletes. 1 hónapot kibír egy töltéssel.
2021. aug. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Samsung gte 2121b
2021. aug. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Samsung gt-b2710

Nokia 230

Stb.

Blaupunkt fs04

Cat b30


Samsung az kicsit drága de jó az akksija és ha vigyázol rá akkor akár 10 évig hadználhatod. Egyébként ütésálló és porálló. Nagyon meg3ri. (Én ezt választanám) Olyan 20 ezer.


Nokia az is drága. Annak az akksija közepes de a kijelzője nagy. Mobil internetezésre kíváló. Könnyen tehetsz rá alkalmazásokat.


A blaupunkton azt tudom kiemelni hogy ár/érték arányban viszonylag jó. Ha telefonálásra használod akkor az szerinten oké. 2500ért be lehet szerezni.


Cat az viszonylag jó bár vannak rá kritikák. Pl kicsi a kilyelző, elvileg a gombok szoktak vacakolni. Ennek az árát nem tudom.

2021. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel cat telefonom nincs.

A blaupunktnak is jó az akksija.

E mellett a régebbi nokia modelleket új aksival. A blaupunkt akksija általában passzol.

5-ös voltam.

2021. aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon köszönöm a segítséget!
2021. aug. 7. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!