Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bátyám hogy tud még 2021-ben...

Bátyám hogy tud még 2021-ben is iPhone 5-öt használni?

Figyelt kérdés

Majdnem 10 éves telefon már, és ő napi szinten rengeteget használja. Meló végett is folyton telefonál, van hogy órákig. Akksit egyszer cserélt már benne, de néztem neki és tényleg semmi laggolás vagy fagyás, a menü is akadozás nélkül működik.


Nemrég mondta hogy talán ősszel vesz majd iPhone X-et, mert már megint gyorsan merül neki, és a 16 GB tárhely nem épp elég már…


Miért lehet az, hogy nekem minden telefonom 2-3 év után elkezd nagyon lassulni meg ilyenek, neki meg 10 éves teló megy gond nélkül?



2021. aug. 7. 10:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Neked sem lassul, csak kifogásokat gyártassz magadnak, mert le akarod cserélni.
2021. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
91%
Jó kérdés, nekem a telefonjaim maguktól megadják magukat kb 3 év után. Vagy a képernyő ég ki, vagy más bajuk lesz.
2021. aug. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

Figyelt a telefonjára, karbantartotta, szervizbe vitte. Bár az is lehet, hogy pont egy kiváló minőségű darabot fogott ki.

Amúgy érdemes időnként újraindítani a telefont, mert néhány száz nap bekapcsolt idő után belassulhat.

2021. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Szirty ***** válasza:
76%

"Miért lehet az, hogy nekem minden telefonom 2-3 év után elkezd nagyon lassulni meg ilyenek, neki meg 10 éves teló megy gond nélkül?"


Mert nem telepít rá mindenféle dolgot és talán mert nem frissíti orrba-szájba.

2021. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

kérdés, hogy neked mid van? mert azt nem említetted.


Amúgy szerintem csak basic felhasználó. Telefonál, meg smsezik, chatel, azt ennyi.


De ezek szerint nem érdekli a technológia, ha iphone x-et, 4 éves telefont akar venni :D

2021. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Szirty ***** válasza:
38%

"De ezek szerint nem érdekli a technológia"


Az szerintem nem feltétel.

Nem a technológiáért vagyunk, hogy kihasználjuk, a technológia van értünk hogy használjuk ha szükség van rá.

2021. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egy 2016-ban vett egy használt iphone 4s, van és a mai napig működne ha nem törtem volna be a képernyőjét és megjavítani azt sajnos nem éri meg de ennek ellenére használnám a mai napig mivel szerettem, mérete miatt is és ugyanolyan gyors. Volt 5s is és szintén évekig működött. Frissítések vaalhogy nem érdekeltek sosem...Mit számít neked amúgy is? Ne törődj vele, ha szereti ez van. csesztetni akarod?
2021. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Az iPhone-okba mindig a saját korát 3-4 évvel megelőző erősségű chip kerül, ezért van az, hogy sok-sok év múlva is kellemesen használható marad.
2021. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
a kulcsszó a karbantartás!
2021. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#9:

Megint te? Még mindig egy telefonról beszélünk, nem autóról (karbantartás) :D



Valószínűleg azért, mert csak telefonálásra használja.

És igen, appok azért vannak, hogy letöltsük őket, a telefon pedig azért van, hogy futtassa őket. És igen, az a telefon olyan régi már, hogy szaggat bármelyik apptól kb, ami nem gyári, hiába iphone. Viszont kb a legszebb iphone, amit valaha legyártottak, csak hívásra teljesen jó.

2021. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!