Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bátyám hogy tud még 2021-ben...

Bátyám hogy tud még 2021-ben is iPhone 5-öt használni?

Figyelt kérdés

Majdnem 10 éves telefon már, és ő napi szinten rengeteget használja. Meló végett is folyton telefonál, van hogy órákig. Akksit egyszer cserélt már benne, de néztem neki és tényleg semmi laggolás vagy fagyás, a menü is akadozás nélkül működik.


Nemrég mondta hogy talán ősszel vesz majd iPhone X-et, mert már megint gyorsan merül neki, és a 16 GB tárhely nem épp elég már…


Miért lehet az, hogy nekem minden telefonom 2-3 év után elkezd nagyon lassulni meg ilyenek, neki meg 10 éves teló megy gond nélkül?



2021. aug. 7. 10:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

#10

Végülis igaza van. A karjában (kezében) tartja, ezáltal nem esik le.

2021. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Szirty ***** válasza:
77%

"És igen, appok azért vannak, hogy letöltsük őket"


...hogy letöltsük őket és használjuk HA szükségünk van rá!

2021. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%

"Megint te?"

Már a kérdésből láttam, hogy ezt is te írtad ki. Mivan? bezártak a fornájt szerverek?


Ahogy a másik kérdésnél is írtam: szoftveres karbantartásra gondolok! Egy iPhone-t is el lehet hanyagolni ugyanúgy mint egy windowsos gépet és ugyanúgy meg is fog bolondulni, szaggatni, fagyni. Főleg ha minden vacak appot amit látsz letöltesz, sosem törlöd a gyprsítótárakat, stb.

2 év után tessék neki nyomni egy gyári visszaállítást és nem kell visszatenni minden mentést, mert azzal a hibák is visszakerülnek.


Lenne két kérdésem:

Mennyi idős vagy?

Használtál-e már 1 hónapnál tovább iPhone-t?

Kérlek őszintén válaszolj!

2021. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
28%

#13:

Szerintem üldözési mániád van. Nem én vagyok egyedül ezen az oldalon, nem tudom feltűnt-e.

Igen, nekem is iPhone-om van, és ha elavultá válik (bármilyen meglepő számodra, ez a jelenség iPhone esetén is ugyanúgy fennáll), már szaggatni fog a letöltött alkalmazásoktól. És ezen a gyárizás nem sokat segít, magam tapasztaltam. Nyilván amire szüksége van az embernek, azt meg nem fogja veszni hagyni, erre találták ki a biztonsági mentést, nem viccnek.

2021. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%

Nnincs üldözési mániám, egyszerűen csak itt ülök a gép előtt, mert nincs kedvem kint a melegben dolgozni.

Azért válaszolok a kérdésidre, válaszaidra, mert jó nagy ostobaságokat mondasz (nem csak ennél a kérdésnél) és láthatóan nem csak én vagyok ezen a véleményen! Próbálunk a többiekkel kicsit oktatni, terelni a jó irányba, de annyira önfejű vagy, hogy inkább támadsz mint elfogadsz.

Ez van. Befejeztem, nem írok ide többet, nehogy megbántsalak! :)

2021. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Szirty ***** válasza:
65%

"ha elavultá válik (bármilyen meglepő számodra, ez a jelenség iPhone esetén is ugyanúgy fennáll), már szaggatni fog a letöltött alkalmazásoktól"


Csak ha folyton frissíted.

Ha a szoftver nem változik (és nem merül fel valami hiba történetesen) akkor nem lassul. Miért is lassulna?

Más kérdés hogy a régi készülék eredeti sebessége később az új készülékekhez képest lassúnak tűnhet, mert az újak gyorsabbak :)

2021. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
29%

#15:

Erre már nem tudok mit mondani... Anonim oldal ember :D Saját magadat igazolod csak.


#16:

Talán mert az appok minden egyes frissítéssel kicsivel nagyobb hardver igényekkel bírnak és van amelyiket nem is tudod használni frissítések nélkül, de ha mégis akkor nem kapod meg a legújabb funkciókat?

Azt ne mondd, hogy te is iphone 5-öt használsz, meg még olyan gyors is, mint új korában, nem?

2021. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
64%
Hát kedves tizenötös barátom, ajánlom, hogy keress fel minél előbb segítséget. Neked nem csak hogy üldözési mániád van, de még valami kis tábort is oda képzelsz magad mellé, miközben egyedül vagy. Arról nem is beszélve, hogy egy olyan témához írsz, amihez szemmel láthatóan nem értesz.
2021. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Szirty ***** válasza:
77%

"Talán mert az appok minden egyes frissítéssel kicsivel nagyobb hardver igényekkel bírnak"


Igen. Ez jellemző.


"van amelyiket nem is tudod használni frissítések nélkül"


Kevéssé jellemző.

2021. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%

Tesokám ne haragudj, de mi a bubánatról beszélsz? Múltkor barátnőm küldte, hogy az iphone 8-a lefagyott, mint a gyász. Nem játszik semmivel, csak közösségi appok vannak fent, nem hajtja túl meg semmi. Direkt le is mentettem a videót, nyugodtan megtekintheted, vagy bárki más. Egyesek úgy akarnak tekinteni az iphoneokra, mintha sérthetetlenek, tökéletesek lennének, pedig pont olyan problémákat produkálnak, mint az androidok, ha már túl régiek. Múltkor láttam egyik kérdésnél valaki ahhoz tette a mércét, hogy ha még kap frissítéseket, akkor nem elavult még. Hát mi sem mutatja be ezt jobban, mint amit a barátnőm elküldött.


[link]

2021. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!