Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bátyám hogy tud még 2021-ben...

Bátyám hogy tud még 2021-ben is iPhone 5-öt használni?

Figyelt kérdés

Majdnem 10 éves telefon már, és ő napi szinten rengeteget használja. Meló végett is folyton telefonál, van hogy órákig. Akksit egyszer cserélt már benne, de néztem neki és tényleg semmi laggolás vagy fagyás, a menü is akadozás nélkül működik.


Nemrég mondta hogy talán ősszel vesz majd iPhone X-et, mert már megint gyorsan merül neki, és a 16 GB tárhely nem épp elég már…


Miért lehet az, hogy nekem minden telefonom 2-3 év után elkezd nagyon lassulni meg ilyenek, neki meg 10 éves teló megy gond nélkül?



2021. aug. 7. 10:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%

Szürke a messenger ikonja. Az fagyott be. Az meg hogy a messenger egy vacak nem az iPhone hibája.

Nem akarom védeni az ájfónt, csak tényt közöltem! :)

2021. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
75%
Miután maga a telefon nem reagál semmire, még az újraindításra se, miről beszélünk? Ha csak a mess fagy be, akkor talán kéne reagálnia bármi másra. Hiába véded, ez már menthetetlen :)
2021. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
75%

#21: pont hogy azt bizonyítja, hogy a telefon fagyott le, mivel a rendszer jelezte, hogy érzékelte az érintést, de meg sem nyitotta. Ha a mees fagy le, megnyitja és utána nem reagált volna. :D

Ébredj fel, nem tökéletes az alma sem, hiába akarod annak látni. Nem véletlenül csak te vagy egyedül ezen az állásponton.

2021. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a Samsung galaxy s4 6 év után lassul be
2021. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!