Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri váltani?? S10e---->Ipho...

Megéri váltani?? S10e---->Iphone 12?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éves S10e-ről van értelme ip12re váltani? Tetszik az iphone, ios el sincs bajom. Az s10 kezd lassulni akksi is gyenge már benne. Jó lenne már egy olyan telefon ami többet bír mint 1.5-2év eddig csak samsungom volt de mind 2 év alatt cserés lett..

2021. aug. 8. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
meg!
2021. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Nincs, olyan nagy pluszt nem nyújt.

Az S10E meg egész erős telefonnak számít a 6GB RAM-mal.

Simán elmegy az még többet, nehezen tudom elképzelni hogy kevés legyen az manapság...

FR, akkumulátorcsere csodákra képes.

De te tudod...

2021. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
61%
Érdekes nekem is eddig csak Samsungom volt, a legrégebbi 8 éves és még mindig bírja,mert használatban van.
2021. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

#3.Ez a fogyasztói társadalom.

Amikor jól működő telefonokat dobálnak ki a kukába, csak mert elmúlott 4 éves...

Ennél sokkal gyengébb telefonokat használ az emberek egy jó része, ugyan úgy social médiára és böngészésre.

Sőt megsúgom én is egy 2017-es csúcstelót koptatok, számomra megmagyarázhatatlan mire nem elég egy S10E szintű telefon.

Talán csak játékra kevés...

2021. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*2 éves.
2021. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem menne kukába 😆 összeségében nem rossz telefon csak jó lenne egy nagyobb új telefon amit nem megy xarrá 2 éven belül. Meg is bántam hogy megvettem mert kicsi. Mind1 100 ok lehet hogy lecserélem más fél évente cseréli én 2 megunzam elhasználódott kész. Grand prime meg a5 volt ez előtt 1.5 év alatt olyan lett mind 2 mint a f@s. Neked 8 éve megvan csak gratula hozzá. Nekem akkor galaxy y volt akksi 3 év mulva felpuffadt cseréltem benne aztán meg meghalt az egész telefon..
2021. aug. 8. 17:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha kicsi méretre az S20E akkor az iPhone 12 sem lenne jó választás.

Ellen szinte bármelyik telefon jó lenne 200K fölött, mert többsége hatalmas.

Személy szerint ezt ajánlom:

[link]

Ami az Androidos telefonokat illeti.

iPhone-ból meg 11 Pro Max.

2021. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem is említve hogy az andoid mint rendszer mindíg tele van hibával...
2021. aug. 8. 18:01
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Közel 10 év Android használat óta azt kell mondjam nincs jelentős hiba.

Bár ebben volt Nexus, Sony és Samsung is.

És csak az utóbbinál találkoztam buggal a rendszerben.

A Vanilla Android eleve sokkal jobban karbantartott és felügyelt a Google által, gyakrabban jönnek frissítések stb.

Sony-nál néha találkoztam érdekes dolgokkal, de ezek az UFS tárhely magas használtságából keletkeztek, törlés után hibátlan volt.


Szóval én nem mondanám feltétlen hogy rossz lenne, lehet nem jó telefont fogtál ki éppen, de messze nem olyan borzalmas a helyzet.

Meg persze az Apple háza táján sem kolbászból van a kerítés, ha bemész az Apple topikba a mobilarénán ott őszinte választ kaphatsz rá hogy bizony az is messze van a hibátlan rendszertől. Olyan nincs.


Az általam ajánlott G100-n amúgy Stock Android van, és elég jól optimalizált, erős vas van alatt(SD870 jelenleg a legerősebb SoC a piacon Androidos telefonba). Szóval azzal érdemes próbát tenni, de az iPhone-al sem nyúlsz mellé, feltéve ha nem gond a sok korlátozás ami a rendszert illeti.

2021. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!