Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone feltöltőkártyás: ha...

Vodafone feltöltőkártyás: ha van 5GB adat előfizetésem, és kaptam aug.06-n 5GB díjmentes extra 5GB-t, melyiket használja fel a Vodafone először?

Figyelt kérdés
A saját kifizetett 5GB-t, vagy az ajándékot? Nem vagyok biztos, de olyan, mintha a kifizettet használná. Ekkor azonban óriási átverés lenne az ajándék 5GB adat sejtetése.

2021. aug. 8. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az extrát használja először.
2021. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az extra, plusz adatokat fogyasztja és amikor az elfogy akkor nyúl csak hozzá a csomagodban alapból lévő adatmennyiséghez. Ez más szolgáltatóknál is ugyanígy van.
2021. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ez így gyorsabb volt, mint a telefonos ügyfélszolgálatuk.

2021. aug. 8. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
👍👍👍
2021. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

Most őszintén, nem mindegy? Amúgy szerintem, ha nem nézel folyamatosan filmeket a Netflixen, vagy a HBO Go-n, nem hallgatsz folyamatosan zenét a Spotify-on, Deezeren, nem használsz esetleg GPS-t nem tudom én, Barcelonától Koppenhágáig akkor szerintem 1 hónap alatt sosem használsz el 10 Gbyte-ot.

Nekem legalábbis amikor a politika rákényszerítette a mobilszolgáltatókat, hogy adjanak ingyen mobilnetet (mert ugye azt senki nem gondolja, hogy önszántukból tették, különböző mértékben), akkor sikerült csak ennyit úgy elhasználnom, hogy folyamatosan Netflixeztem meg HBO Go-ztam totál random mindenhonnan, telefonról.

2021. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbit
2021. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Most őszintén, nem mindegy?"

Nem! Nagyon nem mindegy!

Nekem például 4-én indul újra az adatmennyiségem. Ha kapok mondjuk 10-11-ére egy extra adatmennyiséget és közben nem azt fogyasztja a rendszer hanem az alapcsomagban lévőt, akkor 12-én ott leszek, hogy az alap adatmennyiségemből fogyott, az etxrából meg semmi és az el is tűnt, lejárt 11-én 24 órakor.

Tehát gyakorilatilag mintha a szolgáltató nem adott volna semmit.

Ez kb olyan mintha egy boltban zárás után raknák ki az akciós termékeket, nyitás előtt meg elpakolnák. Volt akció, de venni senki nem tudott semmit. :D


"1 hónap alatt sosem használsz el 10 Gbyte-ot."

Beszélj a magad nevében! :)


Az HBOGO, Netflix, stb pedig általában nem számít bele az adatmennyiségbe. A legtöbb díjcsomagnál így van.

2021. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!