Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tuti plusz simnél hogy kell...

Tuti plusz simnél hogy kell érteni az 1gb díjmentes adatot?

Figyelt kérdés
Ajándékba jött telefon mellé a kártya. Ha feltöltöm 2000-rel, mit kell küldenem smsben, hogy legyen netem és megkapják ezt a plussz 1gb-ot? 2000-nél többet nem akarnék fizetni, csak az 1gb ajándékot használnám ki.

2019. júl. 8. 13:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Megkapnám
2019. júl. 8. 13:52
 2/4 anonim ***** válasza:
A szolgáltató bizonyos feltöltési összegeknél kínál az adott hónapra internetet. Ha nálad 2000FT esetén 1gb netet kapsz az automatikus. Úgy tudom Vodafonenál a beállítás menübe ezt ki lehet kapcsolni, de nem hinném, hogy bárki is kikapcsolná, de azért mielőtt feltöltöd az egyenleged nézd meg, hogy bevan ez kapcsolva. Nem kell semmilyen plussz smst kuldened.
2019. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt írták a kártyához, hogy legalább 2000 Ft feltöltésnél használható az ajándék 1gb adat. Tudja valaki, hogy mivel tudok még venni adatot, 2000ből lehet?
2019. júl. 8. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:

a vodafone.hu pont ezekről ír.De ha emberi hangon akarsz segítséget kapni, akkor hívd a 1270-et...ma ne, mert most lepattantam rendszerkarbantartás miatt.

Az ügyfélszolgálatos megoldja. Nagyon profik.

2019. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!