Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Emag megbízható?

Az Emag megbízható?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy Apple airpodsot rendelni és az emagon eléggé jó árban vannak. Viszont nem tudom, hogy eredetik-e.

Összességében megérné onnan megrendelni?



2021. aug. 8. 22:32
 1/6 anonim válasza:
100%
Mi eddig mindig eredeti márkaterméket kaptunk onnan, amit rendeltünk.
2021. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont nem tudom, hogy eredetik-e."

Azok.


itt olvasgathatsz véleményeket: [link]

2021. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a termék adatlapján azt látod, hogy az Emag a forgalmazó, akkor biztosan megbízható és eredeti terméket kapsz. Ha egy teljesen más cég név van ott, akkor ott nem az Emagtól függ, mert olyankor csak közvetítőként van jelen. Mert az Emag olyasmi, mint az Amazon. Árulnak ők maguk is termékeket, de emellett különböző cégek is árusíthatják ott a termékeiket, hogy több emberhez eljussanak.
2021. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
100 %-osan!
2021. aug. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok negatív vélemény van az eMagról, de a létező összes termék eredeti.
2021. aug. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, ha az emag a forgalmazó, akkor biztos lehetsz a termékben. Meg a garanciában.


Bár én úgy gondolom, az emag nem kockáztatná magát olyan cégekkel való együttműködéssel, amik nem megbízhatóak.

2021. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!