Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone XR meddig lesz még...

IPhone XR meddig lesz még támogatva?

Figyelt kérdés
Minimum 2-3 évre akarok telefont venni, apple mellett tenném le a voksomat. Használt készüléket nézek, mert ennyit tudok max kiadni rá (100.000ft). Hiphone oldalról nézem, mennyire megbízható? Valamint iPhone XR vagy SE2 (szintén használtan)

2021. aug. 11. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Addig tuti jó lesz, hiszen még forgalmazzák! Talán idén szeptemberben állnak csak le a gyártással, forgalmazással ha kijön a 12s vagy 13 vagy mi lesz a neve az új telefonnak amit kb 1 hónap múlva mutatnak be.

És ezek után még 5 évig biztosan támogatott lesz!


Frissítésügyileg az SE 2 ugyanez!


Én az XR-t választanám.

2021. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2018-as telefon, vagyis a 2023-as nagy frissítést még valószínűleg megkapja. Én az SE2 ellenében XR-t választanék (jelenleg is ezzel rendelkezem) a nagyobb kijelző és az új design miatt. A FaceID szerintem 1000x jobb, mint az ujjlenyomat-olvasó, mert utóbbi egy kis izzadság, víz vagy kesztyű miatt már nem ismer fel. A FaceID egyetlen nagy hátránya a maszkos időszak, de ez már bő 1 hónapja nem jelent gondot, illetve egyébként is hozzá lehetett szokni (orr alatti maszkban amúgy is felismer, tehát az utolsó 2-3 hónapban ezzel sem volt problémám és a jövőben sem lesz).
2021. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2-3 évig még tutira
2021. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!