Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme iphonet venni?

Mi értelme iphonet venni?

Figyelt kérdés

Az öcsém (26f) vett egy 128 gb iphone 12 pro maxot, előtte iphone 4s volt, pedig amikor az kijött akkor is volt sokkal olcsóbb teló.. Mondtam neki hogy vegyen inkább samsungot mert azok jobb árban vannak, de ő azt mondta hogy nem 2 évre vesz telefont..


Miért veszik egyàltalán az emberek?


2021. aug. 15. 16:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
De ha nem értesz hozámzá, akkor miért mondod, hogy ne vegyen apple terméket? Azt vesz mindenki, amit akar.
2021. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
*hozzá :D
2021. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22%
Presztízs kérdés. Semmi más.
2021. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Olcsó húsnak híg a leve, tudod. Inkabb rakoltottem 250k-t iphone11re, mint vmi szar Samsungra amit majd évente le kellene cserélném, mert attol is belaggol hogy fel akarom oldani. En mindig csak hatradolok, es nezem ahogy az androidos ismeroseim szenvednek, de csak azert is bizonygatják hogy jo a telefonjuk. Meg az ios rendszert szoktam meg, sokkal letisztultabb, nem olyan mint egy játék telefon. Amig valakinek a sajat pénze, es megteheti, sztem ne pofazz bele, plane ne hulyeseget. Jol tette hogy ezt vett.
2021. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
26%
Aki nem ért az androidhoz, az szenvedni fog ;) nekem egy szr zárt rendszer nem kell. Túlárazott vacak. Tudod kinek legyen egy nagy káva a telefonja. Sz@ros kamera elöl lyukban, kivágott kijelzővel. Kösz nem.
2021. aug. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%

Kinek ez, kinek az. Nekem volt már középkategóriás androidos telefonom, most meg van egy sima iPhone 11-esem, ég és föld a különbség a kettő között, a flagship androidos telefonok meg már kb. ugyanolyan árban vannak, mint egy egy újonnan megjelenő iPhone.


Nyilván nem mindenki engedheti meg magának, hogy iPhoneot vegyen, viszont én azért vettem ilyet, mert nálam az ilyen 60 - 80 ezer forintos androidos csodák pár hónap intenzív használat után elkezdtek akadozni, meg elég sokszor előfordult, hogy maga az android rendszer bugolódott be, nem is beszélve a gyorsan romló akkumulátor teljesítményéről.


Most kb. fél éve van nálam egy iPhone 11-es, és nem panaszkodhatok. Böngészés terén kenterbe vele a Windowsos laptopomat, olyan gyors a mobil processzora. Ráadsként nem kell két - három naponta újraindítani a telefont, egyáltalán nem lassul be. Na, én emiatt vettem egy ilyen telefont. Mégegyszer hangsúlyoznám, androidos készülékek között is vannak prémium kategóriás eszközök, amik nagyon hasonló árban mozognak.

2021. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%

Már meg is válaszoltad a kérdést Te magad.

Az iPhone 4S 2011 okt. 14.-én lelent meg.

10 évig használta..most kicserélte egy sokkal újabbra-jobbra.

Te ezalatt kb. 5 Samsungot fogyasztottál..szerintem.

Okos fiú lehet, mert nem minden évben, mindig a legújabbat veszi..ami bölcs dolog!

Mi a baj ezzel..?

Nem az iPhone a legjobb telefon...de az iPhonnak van a legjobb és legbiztonságosabb! szoftvere, amit csak Apple termékekben találhatunk meg.

Ezért az iPhon a legjobb széria telefon. :)

2021. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
5, senki sem mondta hogy vegyel ilyet. Csak ne pofazz annak akinek ilyenje van. Azert ennyi az ára, mert cserebe nem laggol, es kibír 3-4-5 évet. De mi ez a tularazott duma amugy? Egy “normalis” android is van mar 2-300k xd csak kb az iphone 5el van egyszintben, nem a 12-vel. :/
2021. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
93%

Csak akkor működhet tökéletesen egy mobil-készülék, ha a hardvert és a szoftvert is ugyanaz a cég gyártja.

Csak így lehet maximálisan naprakész és optimális...

Mobiltelefon készülékek területén tudtommal ilyen csak az Apple.

2021. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Roviden es tomoren szeretnek valaszolni.

Az elso okostelefonom a legelso galaxy volt. Nem sok mindenre hasznaltam, nagyjabol masfel ev utan meghalt. A telefon ugy dontott elkezd engem szivatni, a masik fel neha tudott hivni es neha hallott engem a vonal vegen , neha nem. A kepeimet magatol kitorolte es egyeb aranyos dolgok...

Persze huseges maradtam az androidhoz, a telefon utodja egy huawei lett. Kozben lett egy ipadem ( most 10 eves, nem lassu, tokeletes a mai napig!) szo szerint bele szerettem az ios rendszerbe. Szebb, kezelhetobb volt szamomra. Igy amikor az egy eves huawei is tonkrementt, iphonera valtottam.

EZ az ertelme iphonet venni. Nem szivat, szebb rendszere van, es tulajdonkeppen ha beutod a ytre hogy iphone 4 2021 , a mai napig hasznalhato telefon. Pedig na az nem egy mai darab. A te androidod mennyi ideig jo?🤡

2021. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!