Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P30pro-ról érdemes...

Huawei P30pro-ról érdemes Iphone 12 pro-ra váltani?

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Hát hogy érdemes e az tőled függ. Én jobban szeretem az iPhone-t, de csak azért mert menő nem váltanák p30-ról de ez az én véleményem.
2021. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is szeretem az Iphone t, 7esem volt ez előtt.

Hiányzik is, de nem tudom, hogy megéri e lecserélni.

2021. aug. 16. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Hogy érted? Mi az ami hiányzik?

Elég jók a fotós képességei is. Ha iOS kell akkor azt csak az alma tudja. Ha gyorsabb újabb kell akkor igen. De hamarosan jön a 13 -as széria. Ha váltani is akarsz érdemes megvárni. Egyrészt a 12 -s olcsóbb lesz, bár nem tudjuk hogy melyik verzió marad elérhető a piacon. Viszonteladóknál mai napig akad 11 pro. Olcsóbb lesz a mostani generációnál. Ha meg 13 -as kell akkor pedig ott lesz a vadi új. Ha már ezt a sok pénzt kiadod érdemes a legújabbért.


Pénzben megéri -e? Amennyiben elégedett vagy a jelenlegivel akkor nem.

2021. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
a p30 pro még kiszolgál jó ideig, felesleges cserélni, ha csak nem akarsz sokat költeni.
2021. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! 😊
2021. aug. 16. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!