Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgáltató?

Melyik szolgáltató?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Telekom
Telenor
Vodafone
31 szavazat
 1/7 anonim válasza:
100%
telekom!
2021. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon sok mindentől függ az, hogy melyik lenne számodra az ideális szolgáltató.

Kezdve azzal, hogy hol laksz? (Kisfaluban, vagy nagyvárosban?). Ha kisfaluban, akkor ki kell deríteni, hogy melyik szolgáltató hogyan működik azon a településen, ahol élsz, mert ez egy olyan dolog, ami nagyon nem mindegy, pláne ha még mobilnetezni is akarsz. Ha városban élsz, akkor ez mindegy, mert a városokban az esetek 99%-ában egyformán működik az összes.

Aztán ott van, hogy mire szeretnéd használni az előfizetést (Beszélgetés, SMS-ezés, Mobilnet, Külföldi hívások, satöbbi).

Sajnos a Vodafonenál még jelenleg is a feje tetején állnak a dolgok, szóval én azt nem tudom ajánlani.

Én Telekomot használok netezéshez, és meg vagyok elégedve a szolgáltatással.

2021. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Sajnos a Vodafonenál még jelenleg is a feje tetején állnak a dolgok, szóval én azt nem tudom ajánlani."


Igen-igen. :( Van egyébként Telenoros és vodás előfizetésem is jelenleg. De egyik sem a legjobb szolgáltatást tekintve. A Telekom miben más?

2021. aug. 16. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a Telekom legerősebb ütőkártyája az, hogy működik ott is, ahol más nem.

Mert sajnos tavaly szeptember, és november között a suli miatt egy isten háta mögötti házban kellett laknom (A vírus előtt külföldről jártam be, az egyik szomszédos országból, minden hét elején, de most a vírus miatt ezt nem tudtam megtenni).

És nekem szükségem volt mobilinternetre.

A Telenornál nálam csak Edge volt (2G), a Vodafone-nál pedig állandóan ugrált 2, 3, és 4G között, a Telekom pedig stabil 4G-t adott!

Ezért tértem ki arra, hogy meg kell nézni, hogy a környékeden melyik szolgáltató, milyen lefedettséggel rendelkezik, amennyiben faluban élsz.

2021. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a vodát nem ajánlom mert ami most ott megy...
2021. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Netfone esetleg?
2021. aug. 16. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Az is jó :)
2021. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!