Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elejtettem a telefonom,...

Elejtettem a telefonom, nagyon drága lesz a javítása?

Figyelt kérdés

Egy Xiaomi Redmi Note 8t készülékről van szó.


Eddig 3x ejtettem le, a harmadik alkalommal lett baja, amikor a csempézett padlóra esett le.


Azóta nem működik az ujjlenyomat olvasó (el is tűnt a beállítások közül), és valamilyen szinten amikor gépelek nagyon ritkán rezeg.


Ennyit vettem észre.

Ugye nem levehető a hátlapja, ezért nagyon drága lenne a javítása?


Tisztában vagyok vele, hogy ez a szerviztől is függ, de nagyjából mennyi az annyi?


Kívülről egy karc sincs rajta.



2021. aug. 18. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Minden telefonnak levehető a hátlapja. Biztosítás nincs rajta?
2021. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Jobb esetben csak elmozdultak az alkatrészek a helyükről, de rosszabb esetben meg is sérülhettek!

Szét kellene szedni, és megnézni, hogy mi történt az ujjlenyomat olvasóval, és hogy mi a helyzet azzal a területtel, amely "Rezeg" gépeléskor (Én az érintő szenzorra tippelek).

Szóval látatlanban ezt a leg nehezebb megmondani!

2021. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!


Ennek nem lehet csak úgy le pattintani a hátlapot.

2021. aug. 18. 19:53
 4/7 A kérdező kommentje:
* nincs rajta biztosítás
2021. aug. 18. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

"Minden telefonnak levehető a hátlapja"

Nem.

Van amelyik csak elölről szétszethető.

2021. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden telefonnak vehető már le a hátlapja csak úgy.

Úgy össze vannak rakva nekünk, hogy egy átlag felhasználó még csak véletlenül se férhessen hozzá a telefon belső szerveihez.

2021. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem eri meg javittatni. Tul draga lenne, annyibol veszel egy ujat (40-50 ezer ft kozott kapsz mar Redmi 9-et.)
2021. aug. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!