Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem az Iphone-om...

Elfelejtettem az Iphone-om jelkódját, mi a teendő?? Az arcomat felismeri , csak frissitenem kell valami "Apple ID beállítást" és a régi jelkódomat kéri..... Többi lent.

Figyelt kérdés
3 hónapja vásároltam egy Iphone 12-t, eladtam. Androidra váltottam, most megint vásároltam egy Iphone 12 pro-t, új jelkódot hoztam létre, de ugyanazt az Email címet használtam mint a régin. És valamiért a régi Iphone-om jelkódját kéri, mikor az Apple ID beállításának frissitését kéri.És arra már nem emlékszem...

2021. aug. 21. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

A jelkód elfelejtése esetén ez a teendő:

[link]

De a kérdésedből nem derül ki, hogy tudod-e mi az a jelkód?

A jelkód a telefonba belépéshez szükséges kód ami csak a telefoné! Tehát az új telefonod nem kérheti a régi telefonod jelkódját!!


Gondolom te az AppleID-hez tartozó jelszót felejtetted el.

Az elfelejtett AppleID jelszót így lehet visszaállítani:

[link]

2021. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Na látod ezért kellett volna az androidnál maradnod
2021. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A mostani jelkódomat tudom, csak a régi 3 hónapja vásáolrt iphone-om jelkódját nem tudom és valamiért azt kéri ennél a frissitésnél.
2021. aug. 21. 14:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Az Apple ID-m jelszavát is tudom. De pedig a régi Iphone-om jelkódját kéri valamiért...
2021. aug. 21. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Az új telefonhoz új jelkódot állítottál be és azzal be tudsz lépni a telefonba?

Tudnál egy képernyőfotót megosztani amikor kéri a régi jelkódot?

ilyent még nem láttam...


ide fel tudod tölteni:

[link]

2021. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet előre is, Email-ben nem tudnám elküldeni neked a képernyő fotókat? Nem bízom ebben az oldalban.
2021. aug. 21. 14:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Írja pedig, hogy " A másik Iphoneja jelkódját adja meg, ne ennek az Iphone-nak a jelkódját...
2021. aug. 21. 14:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindegy, eszembe jutott a régi jelkódom is szóval most már rendben vagyunk.
2021. aug. 21. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!