Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan stabil okostelef...

Létezik olyan stabil okostelefon, ami tartós és érdemes megvenni - a Xiaomi Redmi 9T nevű hulladék helyett? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudtok esetleg ajánlani 50 ezer forint körüliért olyan okostelefont, ami stabil (azaz nem fagy le állandóan), viszonylag tartós, azaz nem egy év múlva akarok újat venni és amivel szép fotókat lehet készíteni?

3 napja vettem egy Xiaomi Redmi 9T-t, amiért mindennel együtt közel 70 ezret hagytam ott. (Telefon + 7.000 forint fólia és + 7.000 forint beüzemelés) A 3 nap alatt pont annyiszor szakadt meg a vonal, ahányszor telefonálni próbáltam rajta, vagy épp engem hívtak. Ezen kívül simán kikapcsolt magától bármikor. Ma visszavittem, pénzvisszafizetést kértem és a Media Markt-ba (ahol vettem) 7.000 forintot nem adtak vissza az összegből, mert az a beüzemelési költség volt és nem ők tehetnek arról, hogy hibás a készülék. Jah..én sem.

Tudtok ajánlani telefont, amire érvényesek a fentiek? Köszönöm szépen. Sajnos nem értek hozzá, csak a neten próbáltam utánanézni vásárlás előtt.



2021. aug. 21. 16:12
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
18%
Samsung galaxy a12
2021. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
Bakker ilyen lehúzást ezzel a címszóval még nem hallottam.
2021. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%
Persze. 50 ezer forintert ujonnan nem kapsz a leirtaknak megfelelo telefont.
2021. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%

Hát nem sokkal többről, mint a bekapcsolás!

Amúgy sztem kifogtál egy rossz készüléket, a xiaomik jó telefonok.

2021. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
14%
80ezer alatt nem szabad venni telefont. Nekem samsung van eddig semmi baja nem volt sose. Én azt mondom az a legjobb tehát samsungot vegyél.
2021. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is Xiaomim van, igaz dupla annyi volt mint a kérdező irányára.
2021. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is xiaomim van, 50valahányezer volt és tökéletesen működik.
2021. aug. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a 100 ezres Xiaomi is nagy rakás szar volt. Akinek nincsenek igényei vagy nem próbált normális telefont, annak persze nem tűnik fel a kínai hibája
2021. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Lol :) Az én igényeimet kielégíti, gyors, 256 gigás, jó képeket csinál. Nem akad a videó, nem melegszik a teló, és akárhányszor ejtettem is le, nem tört össze. Ja meg tudok vele telefonálni.
2021. aug. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%

egyébként szerintem annyi a gond, hogy a Xiaomi telefonjainál nincs annyira szigorú ellenőrzés, ezért lehet hogy több hibás készülék kerül ki a polcokra belőlük, de ez csak egy elmélet.

nekem is van itthon egy Mi A1 póttelefonnak, amikor használva volt, nem volt vele semmi gond.

2021. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!