Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eredeti apple telefontokok...

Eredeti apple telefontokok milyen minőségűek? Megérik a magas árat?

Figyelt kérdés
2021. aug. 22. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Én egyszer vettem. Nyilván jó a minőségük de nekem nem ér ennyit. Jobb a minősége de nem annyival hogy megérje ennyiért megvenni. Legalábbis nekem nem ér ennyit semmilyen telefontok sem. De mindenki másra szeret többet költeni, van akinek simán belefér ennyiért.
2021. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekem csak egy volt, és nem volt jobb a minőségű, mint az olcsóbb tokok. Szerintem nem éri meg az árát az eredeti, azóta nem is vettem többet.
2021. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jók, tartósak, tökéletesen illeszkednek. És ahol van 3-400 ezer forint telefonra, ott biztosan van még hozzá 20 ezer egy gyári tokra.
2021. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaz, nem saját tapasztalat, én csak láttam. De olyan rossz állapotban én még nem láttam telefontokot, mint az a kettő gyári volt. Szélei letörve, repedezve mindenhol...

Az illető fixen nem kalapáccsal veri a telefonját, más okot meg nem látok ennek előidézésére.

2021. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jók és tartósak, nekem volt/van iPadhoz és iPhonehoz is, tökre megéri.

De persze egy Spiegen tok is megéri, az is van olyan mint a gyári.

2021. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!