Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger üzenet szívezése?

Messenger üzenet szívezése?

Figyelt kérdés
Ugye a Messengernek volt egy olyan funkciója hogy dupla koppintásnál beszívezte az üziket, sőt még választani is tudtam hogy milyen emojit rakjon. Viszont nekem eltűnt ez a funkció. Az iPhone osoknak elvileg még megvan (vagy akik nem frissítették mert én mindig mindent frissítek) de én Xiaomis vagyok, szóval én ezt felejtsem el, vagy valahogy még vissza tudom hozni? Mert nagyon hiányzik. Visszahozható még vagy már nem?

2021. aug. 24. 20:23
A kérdező szavazást indított:
Nem hozható vissza
Vissza hozható csak beállítás kérdése
Csak iPhone on működik
5 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszan nyomod az üzenetet akkor elvileg beadja.
2021. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én most megnéztem. Nekem is úgy kell ahogy az 1es irja. Hosszan nyomom és akkor beadja.
2021. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%

Nekem elég 2-szer kattintanom a kommentre, és be is szívezte.

Ezért kell iPhone-t venni.

2021. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 és 2


Igen, tudom úgy nekem is működik, ez már régóta így van, csak a dupla kopp gyorsabb volt. Akkor ezek szerint nincs.

2021. aug. 24. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is volt egy rövid ideig duplakopp, még Huawei-n. Csodálkoztam is rajta.

Aztán ahogy jött, el is tűnt.

2021. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!