Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a telefonomat,...

Elhagytam a telefonomat, sajnos fogalmam sincs, hogy hol. Az összes létező helyet átnéztem már ahol jártam, de semmi. Kezdek letenni róla, hogy magamtól megtalálom. Hogy lehetne bemérni?

Figyelt kérdés
Szerintem már le is merült, mivel a készülékkeresőre nem reagál. Viszont SIM kártya van benne, ha ez számít valamit. Hogy lehetne bemérni? Hallottam olyat, hogy ezt csak a rendőrség teheti meg. De azt kétlem hogy foglalkoznának eltűnt telefonokkal. Vagy igen? Segítsetek légyszíves, mert már tényleg kifogytam az ötletekből.

2021. aug. 26. 02:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már lemerült, akkor csak a szemeddel tudod megtalálni.
2021. aug. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy lehetne bemérni? Hallottam olyat, hogy ezt csak a rendőrség teheti meg. "

A rendőrség nem méreget elveszett telefonokat.

Bejelented nálik hogy elveszett. Adnak egy irományt, amivel mehetsz a szolgáltatódhoz ügyintézni. Ez kb. arra jó, hogy megigyál rá egy pohár hidegvizet, max. ha van készülékbiztosításod elvesztésre, akkor ezzel igazolhatpd a szerződöttek teljesítését.

Jobb esetben ha szerencséd van, a szolgáltató jelez a rendőrségnek, hogy Kolompár Orbán berakta a nevére regisztrált simet az elveszettnek jelentett telefonodba. Akkor esetleg megkérdezik tőle, hogy ezt hogy csinálta.

De amíg a készülék zárolva van, erre nincs lehetőség, úgyhogy vissza a vízuális kereséshez.

Esetleg még arra van esélyed, hogy olyan találta meg, aki tudja mi a hivatalos eljárás a talált dolgokkal kapcsolatosan, leadja, aztán a készülékadatok alapján összehozzák a szálakat, hogy nálad minusz van, náluk plusz, akkor nesze, itt a teló. De ilyesmiről már a mesében se nagyon írnak, mert ott is elég hihetetlen.

2021. aug. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rendőrség sem, csak az ügyfélszolgálatot fel kell hívni, bemondani, vagy bepötyögni az egyedi azonosítókat és le lehet tiltani a SIM kártyát. Valamint kezdheted megváltoztatni a jelszavaid, ha eddig nem tetted meg. Én Frankfurtban hagytam el a telefonom, 2 hét múlva kaptam sorban az üzeneteket, hogy Ukrajnából megpróbálták "helyreállítani" a gmail fiókom, de addigra már minden jelszavam más volt.
2021. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!