Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A happymod használata illetve...

A happymod használata illetve az onnan származó alkalmazások legálisan? Lesz belőle valami bajom ha letöltöm pl. A youtube mod ot? vagy pl. A netflix mod ot?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 21:59
 1/2 KmsRys ***** válasza:
100%

Legálisnak nyilván nem legális, de bajod max annyi származhat belőle, hogy vírus megy a telefonodra. Bár már én is töltöttem le onnan modos appokat, és eddig nem volt velük baj.


A modolt YouTube-ot "YouTube Vanced" néven keresd, de azt ne a Happymodon, hanem pl Google-ön.

2021. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

KmsRysnek igaza van(bár ismerem őt xd). Én is onnan szoktam letölteni egy pár modos appot. Például a deezert, vagy egy pár alkalmazást. Én is a Vancedet használom, azt tudom nagyon ajánlani:D

A Vancedben igazából feloldod a YouTube Premiumot, meg kapsz mellé egy pár hasznos funkciót is.(például a vancedben van sok hasznos funkció, ami hiányzik a alap YouTube alkalmazásból)(A letöltések sajnos nem működnek:/ )


Netflix modot sose próbáltam még ki, de ilyen Spotify modot, Deezer modot azt igen, és müködnek is.(Ha bármiben kell segítség, akkor nyugodtan írj nekem emailt, és megtudjuk beszélni, hogy hol írj nekem. emailem: email@domsupport.tk)

2021. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!