Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális, hogy ennyi idő...

Normális, hogy ennyi idő alatt ennyi százalékot csökkent az iPhone-om akkumulátorának az állapota?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone SE 2020-am nagyjából 2-3 hete, mikor hozzám került 99%-on volt az akkumulátor, mert valaki már használta előttem. Viszont ma megnéztem és 96%-on volt, majdnem szívrohamot kaptam mikor megláttam, mert olyan 3-4 napja néztem meg legutóbb és akkor is 99%-on volt. Ez normális? Mi történhetett?

10% alá nem szoktam engedni merülni, 95% fölé nem szoktam tölteni.


2021. aug. 27. 15:43
 1/7 anonim válasza:
Sajnos nem meglepő. Pocsék ennek a szériának az akksija. Mikor megvettem gondolkodtam hogy megéri-e a +70 ezret a 11-hez képest. Hát jobban jártam volna.
2021. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Szerinted? 🤦‍♂️

Ennyi ész.. még szép, hogy normális.

Egyébként nagyon nem teszel jót az aksinak, csak úgy mondom.

2021. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor már ki is fejtenéd, hogy miért nem, és hogyan tudnék jót tenni neki?
2021. aug. 27. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:

"10% alá nem szoktam engedni merülni, 95% fölé nem szoktam tölteni."

Ezzel aztán tényleg felesleges törődni.


Ameddig nincs baj az üzemidővel, nincs jelentős eltérés, nincs gond.

Ezt garanciában nem cserélik, lásd: https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2021. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2021. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta már 95%-on van... Nem lehet, hogy csak valami szoftveres hiba és rosszul jelzi ki az aksi állapotát?
2021. aug. 28. 14:02
 7/7 anonim ***** válasza:
De, lehet.
2021. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!