Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismeretlen alkalmazások a...

Ismeretlen alkalmazások a telefonomon? Feltörhettek?

Figyelt kérdés

Ma amikor épp letöltöttem egy új alkalmazást, láttam, hogy van 4 olyan applikáció a telefonomon, amiből 2-t rég letöröltem, 2-t pedig soha nem töltöttem le.

Mi történhetett? Megkérdeztem a párom, hogy ő volt-e, de nem, és más nem ismeri a kódom.

Ráadásul én mindig egy lapon tárolom különböző mappákba az alkalmazásokat, és mindig mikor újat töltök le, akkor a következő lapra teszi első helyre. Most mikor töltöttem az új alkalmazást szintén egy új lap első helyére tette, és mögötte volt a 4 ismeretlen forrású alkalmazás. Tehát eleve ezen alkalmazások után kellett volna jöjjön sorrendbe az újonnan letöltött.



2021. aug. 28. 07:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Értem.... Az AppleID-dal nem vagy másik eszközön bejelentkezve?

iPadon mondjuk?

Mert az még okozhat ilyent! Ha a másik eszközön valamit letöltesz akkor itt ismegjelenik ha be van kapcsolva az automatikus letöltés.

2021. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nincs ipaden.
2021. aug. 28. 10:57
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak iPad, bármilyen Apple eszköz.

És semmi másik eszközön nem jelentkeztél be ezzel az AppleID-vel?

Kétlépcsős azonosítás be van kapcsolva?


Jelentkezz be az [link] -on

Jobb velül katt a nevedre, majd Fiókbeállítások

Itt láthatod, hogy milyen eszközökön vaz az AppleID-del bejelentkezve. Ha látsz olyan eszközt amire nem te jelentkeztél be, akkor valaki tudja a jelszavadat!

2021. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen más apple eszközöm. Az AppleID-m még én magam sem tudom, a cloudot nem használom.
2021. aug. 28. 12:25
 15/17 anonim ***** válasza:
55%

"Az AppleID-m még én magam sem tudom"

JóIstengyerele!

Ebben az esetben 1000%, hogy más eszközön is be vannak jelentkezve ugyanazzal az ApplID-vel. Gondolom a szüleid, vagy barátod, stb üzemelte be neked ezt a telefont.

Menj a Beállítások -› AppStore oldalra és itt kapcsold ki az az Automatikus letöltéseket. Így nem fognak megjelenni az appok amiket más tölt le egy másik telefonon...

2021. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Tesó!

Én magam üzemeltem be, de mivel lóf&sz helyen nem kérték, elfelejtettem.

De még mindig nincs semmilyen más apple termékem, ahol ugyanezt használnám és töltenék le alkalmazásokat...

2021. aug. 28. 13:10
 17/17 anonim ***** válasza:

Elfelejtetted?

A Beállításokban legfelül koppints a nevedre és ott van kiírva! A neved alatti email cím az az AppleID-d!


Itt göregss lejjebb és nézd meg van e ott más eszköz is kijelezve!

Ha van, akkor feltölték a fiókod.


Ha nincs akkor fogalmam sincs hogyan kerülhetett a telefonodra alkalmazás csak úgy.

Két módon kerülhet applikáció a telefonodra:

- letöltöd

- másik eszközön töltöd le zgyanazzal az AppleID-vel és automatikusan letöltődik ezen a telefonon.

Az appok nem a telefonhoz vannak kötve hanem az AppleID-hez!!

2021. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!