Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor vagy Vodafone?

Telenor vagy Vodafone?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban? Melyiknek jobb a lefedettsége? Melyiknek vannak jobb ajánlatai?

2021. aug. 28. 17:55
 1/7 anonim válasza:
3%
Szerinted?
2021. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
9%
Vodafone szar telenorról nem tudok nyilatkozni nem próbáltam még
2021. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
57%
Telenor jó. Legalábbis szerintem.
2021. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Vodafone
2021. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Vodafone drága, telenor szar.

Telekom tökéletes.

2021. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Az utolsó hozzászólót tudom megerősíteni. Bár én abból a szempontból, hogy relatív mennyit kapsz a pénzedért.

Vodafone - átlagos térerő, sokszor gyenge 4g nagyvárosokban inkább vagy torony mellett állva.

Telenor esetében csak annyi, hogy ritkán használom mert a melós telefonom oda való igazából a térerő szintén gyenge, ott ahol én járok rosszabb mint a vodafone...

Telekom lefedettsége sokkal jobb, pl erdőben nekem simán van térerő míg haveroknak vodafone alatt már nincs is....

De helyileg persze eltérő lehet, ez nekem csak személyes tapasztalat

2021. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Én 1 éve élek kb Budapesten és Vodás lettem, a telefonom támogatja az 5g-t is(a csomagban is van 5g) aktívan tudom használni kiváló sebesség de 4g-n is kiváló Vodafone egyértelműen.
2021. aug. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!