Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iPhone-t vegyem meg?

Melyik iPhone-t vegyem meg?

Figyelt kérdés

A vitát most mellőzzük, hogy sz@r ájfon, vegyél inkább androidot.

Volt androidos telefonom, de nem jött be. Ettől függetlenül jó az android, de én maradok a fent említettnél.

Jelenleg egy iPhone 7 készülékem van ami valljuk be, nem mai darab.

Alapvető dolgokra használnám az új telefont is. Insta, Messenger, WhatsApp, telefonálás, CandyCrush és stb.

Nem fontos, hogy nagy legyen a tárhelye, nem szoktam olyan sokat fotózni és sok appot letölteni.

X-et néztem, de nem tudom.. érdekelne a ti tapasztalaitok, tanácsotok. Rendelném egyébként mivel kisvárosban élek, csak egy telefonos bolt van ahol csak tokok, töltők vannak és a legközelebbi nagyváros is több, mint egy órányira van tőlem. Csak rengeteg webshop van ami iPhone-t értékesít és nem tudom melyik lenne a legmegbízhatóbb.

Tényleg érdekelne minden negatív, pozitív dolog és hogy szerintetek melyik iPhone-t kéne megvennem egy 7-es után.



2021. aug. 28. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

használtan ne vegyél boltból semmilyen telefont.

inkább sok pozitív értékeléssel rendelkező embertől hardveraprón és egyéb helyeken, ahol van értékelési rendszer.

(mert ugye a kereskedő árban drágábban adja, mert neki is élnie kell valamiből)


egy árat jó lenne, ha írnál, de ha X-ben gondolkodtál, akkor gondolom 115e ft körül van a limit, igaz?

2021. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem használtat szeretnék vásárolni. Egyszer már ráfáztam, azóta csak új főleg ilyen elektronikai eszközökből.

200e Ft körüli limitet gondoltam.

Igazából nekem annyi a lényeg, hogy ne legyen baromi nagy hisz nincs nagy kezem.

2021. aug. 29. 00:03
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Ha alapvető dolgokra akarod használni, és még fotózni se nagyon, akkor minek?


Megveszel egy teljesen új audit, de csak hétvégén mész el vele a boltba.


Vedd a legolcsóbbat, vagy a pénzt tedd el jobb napokra.

2021. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mert a jelenlegi eléggé vacakol már..

Jobb napokra félre van téve pénz, most nem ez a lényeg, de azért értékelem a hozzászólásodat.

2021. aug. 29. 00:26
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék 200k.

2021. aug. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alap dolgokra itt van ez:


[link]

2021. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is az SE 2020-at javasolnám.


És pénz is marad.


De ha ragaszkodsz a face ID-hoz, akkor Iphone 11.

2021. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyébkènt meg az iphone x nem tudom hogy lehetne új és bontatlan, mikor lassan 3 ève nem gyártják és nem hiszem hogy van olyan ember, aki akkor nem adta el 300+ ért, de most meg eladja 100ért

Vegyèl inkább iphone se2-t, vagy ha kiakarod próbálni a face id-t akkor iphone 12 minit.

2021. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!