Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy hogy fent van az iphone...

Hogy hogy fent van az iphone 11 pro a telekom oldalán?

Figyelt kérdés
Kb 2 naponta szoktam nézni a telekom telefon kínálatát,mert szeretnék majd kihozni egyet.Iphone 11 pro-t szerettem volna,de sajnos arról már lekéstem,mert nem gyártja az apple.Most mentem fel megnézni az iphone kínálatot,és a 11 pro és a 11 pro max fennt van,de jelenleg nem kapható.Max pár napja rakhatták fel,eddig biztos hogy nem volt fent.Azt nem értem,hogy minek rakták ki a kínálatba ha az apple már nem gyártja.Szerintetek van még rá esély hogy elérhető lesz?

2021. aug. 29. 14:30
 1/5 A kérdező kommentje:
2021. aug. 29. 14:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam nézni néha, és FENT VOLT az iPhone 11 széria, mivel láttam.


Jelenleg nincs készleten, de még várható, hogy lesz.

2021. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az iphone 11-es volt csak.Biztos vagyok benne,mert 11 pro-t szerettem volna mindenképp,de a 11-es sorozatból csak a 11 volt fent.De ha lesz még iphone 11 pro,akkor honnan fognak szerezni?Az apple már 1 éve leállította a gyártását,és már csak viszonteladóktól lehet venni.
2021. aug. 29. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:

én is meglepődtem tegnap :D

de ha megnézed nincs készleten.

nem is lesz, biztos nincs elég ember aki menedzselje a webshopot :D

2021. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem sem lesz sajnos.Csak azt nem értem akkor minek töltötték fel.Ha valami jelenleg nem elérhető de lesz belőle,akkor azt szokták kiírni hogy jelenleg nem elérhető de újabb készlet várható.
2021. aug. 29. 14:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!