Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon márka?

Melyik a legjobb telefon márka?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb telefon márka, egyaránt árban és teljesítményben?


A keret 60.000Ft, csak mert nem adok ki többet telefonra.


Normál használat mellett (kapcsolattartás, internetes vásárlás, böngészés stb...) a kamerát használnám ki, valamint néhány programot/alkalmazást letöltenék rá.


Nem játszok se telefonon, se gépen.


Feltételek: 64 Gb tárhely, egy 48-as kamera, dual sim vagy sim+SD kártya, ha lehetséges inkább legyen le pattintható a hátlapja, 4 Gb RAM.


Nagyjából ennyi, szóval ezek alapján melyik márkát, készüléket ajánlanátok?



2021. aug. 29. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Bazz, ezekkel a feltételekkel csak xiaomit vagy huawei-honort vehetsz.
2021. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1%

Amikor bekapcsolod a telefont és egy harapot almát ad ki, akkor az azt jelenti, hogy bekapcsolás után nem kell még 10 mp időt pazarolnod a várakozásra, hanem rögtön feloldod a telefont és máris használhatod, nem fogy akadozni, fagyni, stb. Még 5 év után is. Ez az Apple iPhone. A világ legjobb telefongyártója.

Ezért kell iPhone-t venni.

2021. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%

Bocsi a helyesírási hibákért, egy samsung telefonnal írtam.

2-es vagyok.

2021. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Xiaomi.


Kíváncsi vagyok hány piros pontot kapok :'DDD

2021. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

hát ebben az árkategoriába nehéz lesz tényleg minden igényt teljesen kielégítő telefont kapni, de nem lehetetlen ha hozol némi áldozatot

a középkategoria manapság 100-150körül ott azok amiket leírták 100%ban meg vannak jobb kamera nagy aksi nagyobb tárhely sim stb ram minden, ennyiből egy pár éves középkategoriásat lenne érdemes nézni

2021. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 qkker1 ***** válasza:
54%
Nokia 5,3; vagy 5,4
2021. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Ennyi pénzért ha új, akkor


Samsung Galaxy A12 128/4 MM: 59.990 Ft


Xiaomi Rendmi 9T 128/4 MM: 59.990 Ft


Kicsit olcsóbban:


Oneplus Nord N100 64/4 MM: 44.990 Ft


Motorola Moto G10 64/4 MM: 56.990 Ft


Kicsit drágábban:


Samsung Galaxy A21S 128/4 MM: 67.990 Ft


Huawei P smart 2021 128/4 MM: 61.990 Ft.



Használtan:


[link]


[link]


[link]



A használtakat is fontold meg.


Újból én a Samsung A21S 128/4 verziót javasolnám picivel 60 ezer felett.

2021. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Ne adjatok rossz tanácsot, az ájfón a jó az epöltől, a 2-es világosan leírta! Még a helyesírást is azért rontotta el, mert Samsung telefonról írt, nem pedig azért, mert egy golyóstoll + papír kombóval is elk..ná. :)
2021. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Samsung A21S van a családban, nem rossz telefon, de nem is annyira nagy eresztés. Már van vele probléma, a képernyő érzékenysége nem valami patent. Nem is vettem magamnak ilyet.


Én Redmi 9T-t vásároltam. Lehet ócsárolni, így kínai úgy kínai, de írtózatosan gyors, a kijelzője szép, az akku egy külön misét megérne, alig van töltő közelébe.


A vicc, hogy még gaming-re is használható valamennyire, értem ez alatt, hogy az új játékokat medium szinten hajtja.


A kamera, ami tipikus átlag kategória, se nem rossz, se nem nagyon jó. De átlagos fehasználásra megfelel, aki komolyan fotózik, az nem telefonnal fog képeket készíteni.


53-ért nem nagyon van ennél jobb, rendes gyári garival, megbízható helyről...


Az a 10mp-es várakozási idő, ami nincs ájfónnál meg egy vicc, amit írt a kettes lángész. Érdekes, engem marhára nem zavar az a 10mp, főleg hogy utána a rendszerben semmi fagyás, akadázos nincs.


Aztán nem csesztem el több százezer forintot csak azért, hogy villogjak a nagy haveri körökben egy alma logóval....

2021. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Nekem egy redmi note 8t van, teljesen elégedett vagyok vele. Az igényeimet kielégíti: Telefonálás, internet, youtube. Az akkuja se rossz, nem is fagy le.
2021. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!