Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon...

Melyik a legjobb telefon 60-80 ezer között?

Figyelt kérdés

Igazából nincsenek nagy igényeim, főleg telefonálni fogok vele :D

Néha, néha azon nézek sorozatot ha szabadidőmben nem vagyok otthon (ami nagyon ritka).



2017. szept. 26. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Egy jó Samsung-gal nem tévedhetsz.


Pl ezek: A3 és A5.


[link]


[link]


Az A5-ös full hd és 32 GB-os.


Sajnos ez az összeg kevés Apple telefonra, de ezek teljesen jók, beépített aksi, Android, stb.

2017. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Xiaomi Redmi note 4,Mi max, Huawei P10 lite, LG Q6, Honor 6X,

Ezek egész jó telefonok ilyen árban. Jobbak nem nagyon vannak.

2017. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Samsungot ne vegyél! Xiaomi Redmi Note 4 kevesebb, de nagyon jó. Nekem is az van.
2017. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

3#

"Samsungot ne vegyél! Xiaomi Redmi Note 4 kevesebb, de nagyon jó. Nekem is az van."


Nekem meg Samsungom van es en meg ezzel vagyok megelegedve mar 3 eve(Galaxy S5).


Kerdrzonek: Xiaomit nehogy vegyel..

2017. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Samsungból az S és a Note széria tényleg jó. A többi széria sajnos kicsit túl van árazva. Más gyártók jobb készülékeket kínálnak ennyi pénzért. Sajnos ez van, el kell fogadni. Vannak márkák amelyek bizonyos árkategórián belül jobb készülékeket kínálnak mint egy Samsung.
2017. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Ezekre mondják, hogy jók:


Lenovo P2

Motorola Moto G5

LG Q6

Google Nexus 5X

Apple iPhone SE

2017. szept. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Látom Samsungfan TopDávid itt is megjelent! :)

60 - 80E Ft között, a Samungnak nincs annyira jó hardverrel szerelt okostelefonjai. Amit meg adnak, azt tudja a többi gyártó okostelefonjai is - még minőségben is.

Kérdező - ha tudod, várd meg a Xiaomi MI A1 (EU) példányát /Magyarországon is érvényes garanciával/ - itt az alsó kettő lesz az: [link]

2017. szept. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!