Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2019-20-as telefonokból...

2019-20-as telefonokból melyek erősek kamera szempontjából?

Figyelt kérdés

Lényeg lenne az

.éjszakai jobb minőség

.valósághoz közeli színek

.arckép esetén normális kép

.széles látószög


De kompromisszum képes vagyoo a fentieket illetően


2021. aug. 30. 04:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
P30 pro
2021. aug. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Természetes színei az iphone-oknak vannak leginkább, nem annyira szaturált, kevés fényre pl iphone 12 széria, pro, pro max. De android vonalon a flagshipek is jól teljesítenek, bár nekem a színek kicsit túl szaturáltak, valakinek ez jön be. Esetleg nézz DXOMark teszteket, meg még mást is, hogy legyen összehasonlításod.
2021. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
S10+
2021. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem is szaturált a samsung, de néztem youtube-n teszteket, és ott a p30 pro (iphone, samsung és huawei vs-ben) nagyon valótlan színeket adott.

P30, P30 pro és Samsung s10+, - note 10+ néztem főleg.

A note 10+ és s10+ maradt így dilemmában. A note mintha szélesebb látószögű lenne, de valóban lenne egyéb különbség kamerában?(gyakorlatilag vmi mélység érzékelőt kapott pluszban, de ha én nem akarok élőfokuszos videókat, akkor az számít egyéb esetben?)


Iphone színvilága tetszik a legjobban, de az azért egy bő százassal több a note-tól is. Annyira meg talán nem használom ki, h pénztárcámhoz viszonyítva azt válasszam.

2021. aug. 30. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Iphone xs-em van, fényképezésben lehet nem a legjobb, de videózásban… aztán még vannak utódjai, azok milyenek lehetnek :D
2021. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dxomarkot nézegesd
2021. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!