Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Red korlátlan csomagg...

Vodafone Red korlátlan csomaggal a telefonomról (iphone) meg tudom osztani a netet laptopra?

Figyelt kérdés

Szasztok! Biztonsági őr vagyok a semmi kozepen, lefedettség van, igazabol csak itt kell lenni. Kötöttem egy ilyen csomagot, mert tv-znék Hbo Go ilyesmi. Elfelejtettem ügyfélszolgálaton megkerdezni. Iphone mobilokos telefonrol osztanam meg a netet laptopra. Ez így kivitelezhető ugye?


Köszönöm.


Tegnapi Vodafoneos kérdés nem én vagyok.Visszaolvasva sem talaltam erről infokat



#Megosztás internet Vodafone, telefon, iphone laptop, google
2021. aug. 30. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
amikor utoljára Vodás voltam, működött, de gyorsabb, ha az ügyfélszolgálatot kérdezed.
2021. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ugye a megosztas az nem garantalt szolgaltatas errol ok nem adhatnak infot :D Te is redes voltal? :D
2021. szept. 1. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennie kell. Csak garanciát nem tudnak adni arra hogy a megosztott net működik.
2021. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondaként hallottam már, hogy a szolgáltató korlátozhatja a net megosztást, de még soha nem találkoztam ilyennel.
2021. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igen én is így hallottam :D
2021. szept. 7. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Kábellel biztos megy,sima tötlőkábel.
2023. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!