Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon éri meg legjobban?

Melyik telefon éri meg legjobban?

Figyelt kérdés

Konkrétan annyi Xianomi telefon van már, hogy választani is nagyon nehéz köztük.

Ha az egyiknek egy picivel jobb a kamerája, akkor a másiknak picivel jobb a processzora stb stb. AZ aranyközépútat próbálom belőni, talán így a Xianomi Mi 11 lite 5G a nyerő, de nála meg az aksi a kérdéses, hogy mire elég az a 4250 mAh.


Inkább úgy voltam megkérdezlek titeket, hogy ti melyiket választjátok. Egy OnePlus 8 is bekerült közéjük :'D



2021. szept. 6. 16:48
A kérdező szavazást indított:
Redmi Note 10 Pro
Mi 11 Lite 5G 8GB RAM
Poco F3
Poco X3 GT
Oneplus 8
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én már nagyon rég elveszítettem a fonalat a Xiaomival kapcsolatban.

Múlt héten akartam venni egy Mi11 Lite 5G-t, de sajnos abban a Médiában, ahol voltam, az nem volt raktáron, így lett a sima Mi 11 Lite.

A kamerája gyönyörű képeket csinál, a telefon nem lassú, tehát én egy hétnyi használat után csak pozitív véleménnyel rendelkezem vele kapcsolatban.

Ami meg az 5G-t illeti, amikorra értelme is lesz neki, addigra úgy is megint telefon vásárlás előtt fogunk állni :)

2021. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Utólag belegondolva lehet, hogy jobb választás lett volna a Redmi 10 Pro, de nem egetrengető a különbség a két telefon között, szóval emiatt nem fáj a fejem :)
2021. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Redmi 9A-m van. Nekem teljesen megfelel arra amire használom. Az ára miatt döntöttem mellette.
2021. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!