Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S21 Ultra Üvegfólia?

Samsung S21 Ultra Üvegfólia?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemrég végigkarcoltam a fentebb említett telefonom gyári üvegfóliáját, és újat tervezek venni. Körbenéztem, és 1000től egészen 20000 forintig lehet ilyet kapni. Az utóbbi árkategóriába eső fóliáknak van szerintetek bármi értelme, vagy teljesen felesleges ilyen áron venni? Tapasztalatokat is szívesen fogadok, mint válasz. Köszi előre is!

2021. szept. 7. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Speciel úgy szoktam hogy a kést szélső értéket kihagyom és a közepéről választok :)
2021. szept. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
bőven elég a 3-4 ezer forintos fólia
2021. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsóbb üvegfólia is jó lehet.
2021. szept. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem az első kommentelő stratégiáját fogom alkalmazni :D
2021. szept. 7. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezekre a hajlított kijelzős telefonokra nem éri meg üvegfóliát rakni, főleg ha kijelzőbe épített az ujjlenyomat-olvasó.

Tapasztalat, S10+ tulaj vagyok, én is sokáig szarakodtam velük.

Most egy sima kijelzővédő fólia van fenn, és jobban figyelek hogy elrakjam a telefont.

2021. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!