Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hasznalat kozben alig tolt a...

Hasznalat kozben alig tolt a telefonom. Mitol?

Figyelt kérdés
Sima Messengerez kozben is 1 ora alatt jo ha tolt bele 2%ot. Mig ha leteszem zart kepernyovel a telefont, akkor egy ora alatt akar 30%ot is beletolt. Regen hasznalat kozben is ugyanigy toltott bele 30%ot. Mitol van ez? Samsung Galaxy A70
2021. szept. 8. 10:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja es a gyari toltovel hasznalom
2021. szept. 8. 11:02
 2/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Lehet magas fényerőn használod, ami sokat fogyaszt, míg régen szinte sötét képernyőn Messengereztél.

Nyilván normális, hogy töltöd az akksit és közben valamennyire meríted is közben.

2021. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge a töltőadapter vagy a töltőkábel. Vegyél minimum 2 amperes adaptert.
2021. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy milyen az akkumulátor, bírja még sokáig, vagy normál használat mellett lemerül hamar? Mert ha gyenge már, akkor nem a kábelben van a hiba, hanem egyszerűen annyira gyorsan merül, hogy alig tud ezzel lépést tartani a töltés.
2021. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egesz jol birja, majdnem ugyanugy mint amikor megvettem. Kabel egy helyen megvan torve ott ki is latszott a belseje, de szigszalaggal megragasztottam. Attol lehet?
2021. szept. 8. 12:12
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Töltés közben ne használd, nem kell azt egész nap nyomkodni.
2021. szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Most komolyan nem tudod?

Van egy vödör amibe töltöd a vizet de alul lyukas a vödör... kb ilyen amikor töltés közben használod a telefont (vagy laptopot vagy táblagépet vagy akármilyen akkus gépet)

2021. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt en ertem, de korabban toltott rendesen hasznalat kozben is.
2021. szept. 8. 15:26
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, akkor a kábel a hibás. Vegyél újat.
2021. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért ezen a téren a samuk nem olyan jók.

Nekem a Redmi is feltölti 2 óra alatt akármit csinálok az 5000-es akkut.

2021. szept. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!