Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a telenor-ró...

Mi a véleményetek a telenor-ról? Lefedettség, Árak, Mytelenor app?

Figyelt kérdés
Milyen,a lefedettség,az Árak, és a Mytelenor app?

2021. szept. 9. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Lefedettség: 0/10


Voltam telenoros, két hónapig "bírtam"


Belvárosban "csak segélyhívás"


Ha van 4G, maximum pár megabit.


Ügyfélszolgálat nem ér semmit.

2021. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hol. Én falun lakom, és semmi gond a térerővel.

Előfizetés kellene, vagy csak feltöltő kártyás?

Egyszóval sok mindentől függ.

2021. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mindig is telenoros voltam, most 2 kártyám is tőlük van. Lefedettség hagy magaután kívánnivalót, de közel sem annyi, amennyit #1 ír. Metrón simán megy a mobilnet, tudok telefonálni is. Hegyekben lakom, szlovák határ mellett, az zavaró, hogy ki-be ugrál néha az országból, de mikor utazok a völgyben, nem számítok térerőre. Belvárosban is simán telefonálok és netezek. Szerintem árban jó, az appon néha nevetek. Jön az SMS, hogy elfogyott a netem, de azt meg az appból tudnék venni, ami nem használható net nélkül... De ezt leszámítva simán tudok az appban netet venni, telefonszámlát ott fizetek, egyenleget töltök. Én ajánlom, elégedett vagyok.
2021. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A lefedettség attól függ, hol laksz, és merre közlekedsz. (Nekem eddig nem volt rossz tapasztalatom, ahol a Telenor nem működik, ott a Telekom sem.)

Az árak alatt nem tudom, hogy az előfizetéses vagy a feltöltőkártyás csomagokra, netán a készülék árakra gondolsz-e. (Nem olcsó, azt el kell ismerni, kevésbé rugalmas, mint a Telekom, és a telefon választék sem annyira széles.)

Az applikáció megbízhatóan működik, ellentétben jelenleg nem remeklő Vodafone-nal. Az ügyfélszolgálat elmegy, az üzletekben dolgozók segítőkészek.


Egy hat éve telenoros ügyfél.

2021. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Milyen,a lefedettség"

Telenor lefedettségi térkép.

2021. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Békéscsaba, Esztergom, Fonyód.


Belváros, kalap sz@r mindhárom helyszínen.

2021. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lefedettség nem jó.

A melóhelyemen a telekomos munkatársaimnak bőven van még normálisan használható mobilnet, nekem már telenorosként nincs....

Pedig telefont is cseréltem közben.

2021. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nagyon szerettem a Telenort, de kb Május óta nekem katasztrófa. Nincs 4G hálózatom, voltam bent, kikapcsolták a Voltét ugyan úgy fent maradt a probléma, aztán adtak egy új Sim kártyát, hátha azzal van a baj, nem segített semmit. Szinte mindent próbáltam semmi. telefonnal nem lehet a gond, mert ma mikor betettem Anyukám Voda kártyáját érdekes módon működött, viszont anyum telójában sem működött az én sim kártyám. nem tudom de valami nagy gebasz van náluk.
2021. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!