Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket szeretitek jobban:...

Melyiket szeretitek jobban: fülhallgató vagy fejhallgató? L

Figyelt kérdés
Melyiknek jobb a hangzása?

2021. szept. 10. 21:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#11.A 25-30 ezres HyperX Cloud 2 nagyjából 90%-ban megegyezik a feljebb ír HD2000-al. Nem vicc, ha teheted próbáld ki. Hozzátéve hogy ezek Takstar Pro 80 klónok.

Szóval ha azt vesszük sok tervezési költség nincs, megveszik a kész termék komponenseit és kicsit áttervezik, vagy a költségesebb elemeit lecserélik.(driver-t pl.)



A HD681 Evo-hoz volt szerencsém, a 40K-s A550Z-m mellett próbálgattam és nem valót szégyent sőt(nagyjából az összes ismertebb mainstream audiophile fejhallgatóhoz volt szerencsém), ha valaki a mélyorientált hangzást szereti sokkal jobb választás mint a négyszeres áron lévő fejhallgató.


Superlux HD600 is jó példa, ami egy masszív Beyer DT770 Pro klón, egész magas hangminőséggel és anyagminőséggel.


Rendes márkát meg definiáljuk, mert számomra a Sony, JBL, Beats és a többi mainstream vacak nem az(persze kivételt képez pár normálisabb Sony modell).

De bőven belefutni a késbe még nagyobb márkák esetén is, a Senheiser 100k alatt pl. nem gyárt igazán jó fejhallgatót, többségét Kínában bérgyártásban.


Amúgy az jön le hogy nem vagy túl informált ami nem baj, csak ne vezess senkit félre.(persze ez egy anonim topik, szóval az én válaszom sem ér feltétlen többet, de én nekem ez a fő hobbim, és ha lehetőség adódik meghallgatók szívesen többszáz féle fejhallgatót is, és a brand-től független véleményt tudok alkotni)

2021. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

Félreértetted amit írtam.


Azt írtam hogy a nagyon olcsónál nem jön ki az anyagi matek. Vagy lopták, vagy nem jut minden csatornába pénz.


Hyperx kingstonból kivált játékosoknak szánt holmikat gyárt. Nem zenére van kihagyezve. Biztos jó egyik másik, nem ismerem.


NEm arról írtam hogy nem lehet jó hangzású egy olcsó, hanem hogy az anyagilag problémás.


Main streem márkák esetében jut mindenkinek pénz a csatornába. Még ha kínában is gyártatja. Koppintás meg lopás.


Mindegy hogy járatos vagyok -e vagy sem. Nem ez a szakmám, nem ez a hobby-m mármint a zenét hallgatás az az Hifi -n és fejhallgatón is. Nem próbáltam ki sok százat. De meg van a saját izlésem. Nem is mások izlését kritizáltam ha megfigyeled.


Ár értéken belül világítottam rá hogy biza az európainak hangzó kínai sz@rok koppintásra azaz lopásra épülnek. Ezeket megvéve ezt támogatja az ember. Illetve pont ezért nem veszek semmit ha el lehet kerülni ami kínában készül. Adott esetben ez drágább igen. Az olcsóság egy szinten túl viszont vissza fog ütni. Nem a termék minőségén vagy használhatóságán...

Viszont ezek jelentősen tartósabbak is.

2021. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fejhallgato, es abbol is csan in-ear. (Fulre illeszkedik, es nem ful kore.)
2021. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!