Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig lesz jó még a telefonom...

Meddig lesz jó még a telefonom ha HUAWEI és már 3 éve megvan? Ugye nem fog hamarosan tönkre menni? Főleg, hogy alapból már használtként kaptam. Nem akarom elveszíteni ami rajta van.

Figyelt kérdés

2021. szept. 11. 13:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Az a baj a telómmal hogy mindig tárhelytísztítást kér, még akkor is ha azt írja hogy elég tárhely van, utánna fél óra múlva megint nincs rajta elég tárhely, kezdek aggódni... Az is baj igaz, hogy túl sokat van töltőn?
2021. szept. 11. 13:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami rajta van, arról csinálsz mentést.
2021. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem valami cleaner programot raktál rá, és az dobálja, hogy tisztíts?


Huawei-en belül melyik modell?


Mennyi szabad BELSŐ tárhelyed van?

2021. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 év után az újonnan vett Huawei telefonom LiPo akksija fáradt meg nagyon, úgyhogy el is vittem szervizbe cseréltetni.
2021. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kopik el
2021. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 éves huawei telom van és semmi baja nincs. Leszámítva, hogy gyorsan merül már. De ennyi. Egy telefon bármennyi ideig jó, minden a felhasználási szokástól függ.
2021. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!