Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak jó a Telenor hálózata?

Másnak jó a Telenor hálózata?

Figyelt kérdés

Nekem kb Május óta nagyon rossz, de kb 1 hónapja annyira hogy szinte nincs 4G hálózatom.


Voltam bent, elöször a Voltét kapcsolták ki, mivel nem javult visszamentem akkor adtak egy új Sim kártyát, mert meghibásodott. 1 hete kaptam a sim kártyát de ugyan úgy katasztrófa, nincs 4G hálózat csak épp hogy, max e-mailjeimet tudom megnézni.

Ma betettem Anyukám telefonjába a sim kártyámat nem volt neki sem internete, viszont anyukám vodás kártyájával meg volt internetem.

Nme tudom mit kéne már csinálniom, mert nagyon bosszantó hogy felelsegesen fizetem havonta a számlámat, mert még Spotyt se tudok hallgatni reggelente mert folyton beakad, vagy 4x rá kell menni a lejátszás gomra hogy elinduljon.

Valaki nem tudja mi lehet a probléma? Másnak van Telenormál internete? Eddig imádtam a lefedettségüket, de nem tudom mi történt velük. 8 hónapig fizetem még a teló törlesztését addig nagyon nem tudok tőlük eljönni se hogy váltsak.



#Telenor #hálózat #4G #Telenor Hungary #éefedettség
2021. szept. 13. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Válts szolgáltatót. A Telenorral nekem is csak rossz tapasztalatom van, Budapesten akadozni kezd a videó, ha gyalogos sebességnél gyorsabban mozogsz. Vodához se menj most, mert az ügyintézés lehetetlen. A Telekom jó, de drága. A Digit nem tudom, ma megyek a SIM kártyáért, meglátjuk.
2021. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vodafonnál lehet online rendelni csak Sim-et is. Telekomnál voltam, csak rossz tapasztalataim vannak, oda semmiképp sem.
2021. szept. 13. 17:26
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem pont a telekom vált be.


Voltam telenoros és vodás is.

2021. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Anyukaden azert nem volt neted, mert nem allitottad be az APN-t
2021. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem eleg csak atrakni a kartyat
2021. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És akkor az miért volt elég hogy az enémbe bneletettem anyum káryját és jó volt????? De beállítottam mindent a simen
2021. szept. 13. 22:22
 7/13 A kérdező kommentje:
és akkor miért nem volt netem??? vagyis még mindig nincs????
2021. szept. 13. 22:22
 8/13 A kérdező kommentje:
Meg mikor beleraktam aVodás kártyát a telómba semmit nem állítottam be rajta és működött
2021. szept. 13. 22:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Hiaba hisztizel, be kell. allitani az apn-t, tied valszeg tartalmazta gyarilag
2021. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ugyan oylan telónk van... Nme hisztizek...
2021. szept. 14. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!