Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak jó a Telenor hálózata?

Másnak jó a Telenor hálózata?

Figyelt kérdés

Nekem kb Május óta nagyon rossz, de kb 1 hónapja annyira hogy szinte nincs 4G hálózatom.


Voltam bent, elöször a Voltét kapcsolták ki, mivel nem javult visszamentem akkor adtak egy új Sim kártyát, mert meghibásodott. 1 hete kaptam a sim kártyát de ugyan úgy katasztrófa, nincs 4G hálózat csak épp hogy, max e-mailjeimet tudom megnézni.

Ma betettem Anyukám telefonjába a sim kártyámat nem volt neki sem internete, viszont anyukám vodás kártyájával meg volt internetem.

Nme tudom mit kéne már csinálniom, mert nagyon bosszantó hogy felelsegesen fizetem havonta a számlámat, mert még Spotyt se tudok hallgatni reggelente mert folyton beakad, vagy 4x rá kell menni a lejátszás gomra hogy elinduljon.

Valaki nem tudja mi lehet a probléma? Másnak van Telenormál internete? Eddig imádtam a lefedettségüket, de nem tudom mi történt velük. 8 hónapig fizetem még a teló törlesztését addig nagyon nem tudok tőlük eljönni se hogy váltsak.



#Telenor #hálózat #4G #Telenor Hungary #éefedettség
2021. szept. 13. 17:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A másik telefonon nincs beállítva a Telenor APN-je.


A Voda és a Telekom ezt automatikusan beállítja, ha átrakod a SIM-et.

Úgy látszik a Telenor nem állítja magától, így neked kell kézzel beállítani.

2021. szept. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Már megvan. Náluk van a hiba. csak a házban nincs 4G-m viszont az utcán már van. Van valami ami terheli vagy nem tudom. Megnéztük, ujra beletettem a másikt elóba a sim kártyámat, automatikusan megcsinálja az APN-t és nincs neki se
2021. szept. 15. 10:32
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 telenornál ez is elég gyakori (tapasztalat)
2021. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!